Головна » Який алкоголь найменш калорійний?
Який алкоголь найменш калорійний?

Який алкоголь найменш калорійний?

Який алкоголь найменш калорійний? Алкоголь часто супроводжує нас під час світських заходів, великих вечірок або більш інтимних вечірок. Коли ми п’ємо склянку за склянкою, ми забезпечуємо свій організм великою кількістю калорій. Вживання алкоголю в невеликих кількостях не повинно зашкодити нам і не призведе до того, що ми раптово наберемо вагу після одного вечора. Однак, коли ми сидимо на дієті, варто вибирати напої з найменшою калорійністю. Який алкоголь найменш калорійний і який краще вибрати для різних зустрічей?

Який алкоголь вибрати на дієті?

Під час скорочувальної дієти, коли ми час від часу підраховуємо калорії, ми можемо випити склянку чи дві, але це не повинно руйнувати всі наші плани дієти. Калорії в напоях можуть бути дуже хитрими, ми випиваємо кілька напоїв, і виявляється, що половина нашої добової потреби в калоріях була доставлена ​​нашому організму. Однак, якщо ми хочемо вибрати напої та напої з найменшою кількістю калорій, ми повинні знати, який алкоголь має найбільше, а який найменш калорій.

На жаль, алкоголь не схожий на воду, він містить калорії. Етиловий спирт має енергетичну цінність приблизно 7 ккал на грам. Виходячи з цього, ми можемо легко зробити висновок, які види напоїв матимуть найменшу калорійність. Це будуть напої, які містять відносно мало алкоголю і не будуть містити жодних добавок, цукру, барвників, підсолоджувачів, підсилювачів смаку тощо.

Який алкоголь найменш калорійний? Калорійність алкоголю

Калорійність залежить від того, як він виготовлений і які добавки містить. Найбільш калорійним напоєм будуть всілякі лікери, особливо вершкові. Вони містять молоко, цукор і вершки, що істотно впливає на їх калорійність. Середня калорійність лікеру становить 326 ккал на 100 мл, для порівняння, міцний спирт, такий як горілка, має 231 ккал на 100 г.

Переходимо до напоїв і коктейлів. Тут калорійність залежить від того, що ми в них насипаємо. Якщо ми хочемо, щоб калорійність напоїв була низькою, нам слід уникати таких продуктів, як соки, наприклад, яблучний сік, кола тощо. Але якщо ми хочемо спробувати більш дієтичні, яскраві напої, просто попросіть легший алкоголь у барі, а підсолоджений напій можна замінити нульовими напоями або легкими.

Міцні алкогольні напої, такі як горілка, віскі або джин, містять приблизно 250 ккал на 100 мл, тому їх не рекомендується вживати під час скорочувальної дієти.

Який алкоголь найменш калорійний?
Який алкоголь найменш калорійний?
  • Горілка ккал

Скільки калорій в горілці? У 100 мл горілки 231 ккал, в одній склянці об’ємом 40 мл – 92 ккал, тому достатньо випити кілька склянок горілки, щоб забезпечити наш організм відносно великою кількістю порожніх калорій.

  • Пиво ккал

Калорійність пива залежить від його виду. Найменш калорійним пивом є безалкогольне пиво, яке має 21 ккал на 100 мл, далі є світле пиво з 49 ккал на 100 мл, а темне пиво має 68 ккал на 100 мл.

  • Віскі ккал

Віскі має 250 ккал на 100 мл, що досить велика калорійність, особливо для людей, які сидять на дієті. Тому вживання кількох напоїв з віскі може забезпечити нас великою кількістю порожніх калорій, тому віскі не найкращий вибір під час дієти.

  • Вино ккал

Калорійність не для всіх видів вина однакова. Це залежить від ступеня солодкості. Найменшу калорійність на 100 г:

  • сухого вина – 68 ккал,
  • напівсухого вина – 75 ккал,
  • червоного вина – 85 ккал,
  • білого вина – 81 ккал,
  • напівсолодкого вина – 96 ккал,
  • солодкого вина – 106 ккал,
здорове харчування
Який алкоголь найменш калорійний?

Чи призведе вживання алкоголю до того, що ми наберемо вагу?

Це залежить від того, як часто ми вживаємо алкоголь. Вживання великої кількості алкоголю протягом тривалого часу може погано вплинути на нас. З точки зору збільшення ваги, алкоголь має калорії, калорії – це енергія, яку ми забезпечуємо нашому тілу, а невикористана енергія в нашому тілі перетворюється на жирову тканину. Тому, коли ми забезпечуємо свій організм надлишком калорій, ми набираємо вагу. Тому важливо знати міру в усьому, що ми робимо.

Якщо ми підраховуємо калорії та готуємо власні напої, ми можемо перевірити, який алкоголь має найменшу калорійність, використати його для приготування відповідного напою та додати розраховані калорії до щоденного калорійного балансу.

Якщо ви плануєте вживати алкогольні напої й вас хвилює вплив вашої дієти, знайте, що робити це потрібно з розумом. Очевидно, що якщо ми випиваємо 1 пиво, склянку горілки або склянку вина на тиждень, це не вплине істотно на наслідки нашої дієти. Однак коли це більші суми, це може перешкодити вашим планам.

Читайте також: Яка дієта найкраща? Знаходження найкращого підходу до здорового життя

Прокрутити вгору