Головна » Ефективний калькулятор калорій: інструмент для здорового харчування
Ефективний калькулятор калорій

Ефективний калькулятор калорій: інструмент для здорового харчування

Ефективний калькулятор калорій – це інструмент, який дозволяє вам розрахувати свої потреби в калоріях – калькулятор, який ми підготували, допоможе вам зробити це легко та швидко. Дізнайтеся, скільки ви можете їсти на день, щоб зберегти вагу або схуднути.

Ефективний калькулятор калорій

Кожен із нас має індивідуальну добову потребу в калоріях, яка залежить, серед іншого, від віку, ваги, росту та фізичної активності. Упущення цих факторів є поширеною помилкою людей, які сідають на дієту, і це може вплинути на її результати.

Незалежно від того, чи хочете ви схуднути, чи підтримувати постійну вагу, спочатку знайте свою добову потребу в калоріях. Завдяки цьому ви безпечно досягнете запланованих результатів, не наражаючись на дефіцит поживних речовин.

Як розрахувати потребу в калоріях?

Нижче наведено простий, але точний калькулятор калорій, який допоможе вам дізнатися, скільки калорій ви повинні споживати на день, щоб схуднути або зберегти вагу. Просто заповніть поля даними та натисніть «Розрахувати калорії».

Розрахуйте свої потреби в калоріях, які дозволять вам підтримувати поточну вагу, схуднути або набрати вагу. Потреба в калоріях (так звана потреба в калоріях або потреба в ккал) – це витрати енергії нашим тілом протягом дня. Середня потреба дорослої людини в калоріях становить від 1600 до 3000 калорій на день.

Калькулятор калорій

Введіть свої дані для розрахунку денної кількості калорій:

Ефективний калькулятор калорій – навіщо використовувати?

Калькулятором калорій повинні користуватися лише дорослі. Розрахуйте свою індивідуальну добову потребу в калоріях, якщо ви хочете:

 • Зменшити вагу – споживати менше калорій на день,
 • набрати масу – збільшити добову потребу в калоріях,
 • підтримувати загальну калорійність – споживати однакову кількість калорій.

Якщо ви хочете скинути 1 кілограм на тиждень, зменшіть споживання на 1000 калорій на день. Якщо ви плануєте втрачати 1 фунт на тиждень, зменшіть споживання калорій на 500 калорій. Щоб скинути 1 кілограм жиру, потрібно спалити 7000 калорій.

Відстеження споживання калорій допомагає вам краще зрозуміти, скільки калорій потрібно вашому тілу, щоб втратити, набрати або підтримувати певну вагу. Незалежно від вашої мети, знання того, скільки калорій ви споживаєте, є ключовим для досягнення бажаного ефекту. Один зі способів підрахувати калорії – вести харчовий щоденник і записувати все, що ви їсте, а потім перевіряти калорійність кожної їжі.

Контроль порцій і вибір багатих на поживні речовини продуктів також є важливими звичками.

Як працює калькулятор калорій?

На основі введених даних калькулятор спалювання калорій визначає мінімальну добову потребу в калоріях, необхідну для підтримки життєвих процесів. Це означає, скільки калорій потрібно вашому організму для функціонування протягом дня.

У дорослих індекс маси тіла (ІМТ) коливається від 18,5 до 24,9 кг/м2. Це ще не кінець. Цей результат потрібно помножити на рівень фізичної активності. Нижче наведено список окремих заходів:

 • Низька фізична активність: 1,4;
 • помірні фізичні навантаження: 1,6;
 • активний спосіб життя: 1,75;
 • дуже активний спосіб життя: 2;
 • змагальні види спорту: 2,2-2,4.

Лише тоді ви зможете отримати загальну метаболічну швидкість метаболізму (СРМ).

Що таке калорія?

Калорією в дієтології називають кількість енергії, яку організм може засвоїти з їжі. Будь то жири, білки, вуглеводи чи цукор, вони є важливим джерелом калорій, необхідних людям для життя та функціонування.

Кожна клітина нашого тіла потребує енергії, щоб функціонувати в оптимальному стані. Тому варто добре підгодувати своє тіло і мозок. Якщо кількість поживних речовин, що забезпечується калоріями, недостатня, це вплине на ваше самопочуття або брак енергії та концентрації.

Пам’ятайте, що енергетична цінність їжі вказана в кілокалоріях, а не в калоріях! Використовуючи слово калорія, ми допускаємо фундаментальну помилку.

 • Які переваги підрахунку калорій?
 • Ви звертаєте увагу на те, що ви їсте.
 • Ви розвиваєте звички здорового харчування.
 • Ви краще плануєте своє меню.

Калькулятор витрачених калорій – це інструмент, який надзвичайно допомагає схуднути та контролювати якість продуктів, що входять до ваших страв.

Читайте також: Раціон правильного харчування на тиждень

Прокрутити вгору