Головна » Які робити вправи щоб не було живота
Які робити вправи щоб не було живота

Які робити вправи щоб не було живота

Які робити вправи щоб не було живота – далеко не кожному вдається досягти досконалості та привабливих форм, особливо щодо області талії та живота. Досить складно постійно утримувати однакову вагу, мати привабливий плоский живіт та тонку талію. І абсолютно не важливо скільки Вам років. Це проблема, яка не має віку. Але в житті немає нічого неможливого і комплекс вправ для плоского живота допоможе досягти бажаного.

Спеціальні вправи для преса живота допоможуть повернути тонус тілу, опрацювати м’язи, зменшити талію. У комплексі всього лише 5 вправ для плоского живота, що під силу навіть спортсменам-початківцям. Вам не потрібне спеціальне обладнання, якісь обтяжувачі або снаряди, достатньо просто мати килимок, спортивний одяг та бажання займатися.

Які робити вправи щоб не було живота

  1. Підйом рівних ніг.

Новачки можуть виконувати вправу лежачи на підлозі, досвідченіші у висі. Вправа використовується для:

  • Поліпшення стану преса та його витривалості;
  • профілактики гриж або остеохондрозу;
  • зміцнення здоров’я та імунітету у дітей та дорослих.

Виконайте вправу, лежачи на спині з руками, витягнутими уздовж тулуба, та намагайтеся гарно притиснути поперек до підлоги, зберігаючи ноги разом. Починайте по черзі підіймати ноги до кута 45 градусів, приблизно, потім тримаємося у такому положенні кілька секунд й повертаємося до вихідного. Можна виконувати підйом ніг не тільки почергово, але також разом з обтяженнями. Такі вправи для плоского живота слід повторювати по 10-15 разів у кожному підході.

  1. Альпініст.

Ця вправа активує м’язи преса, сідниць, кори, плечового пояса і стегон. Вам вдасться прискорити процеси метаболізму, посилити кровообіг та добре опрацювати м’язи преса. Упріться долонями й шкарпетками в підлогу, тіло має бути паралельно до підлоги, тоді як руки йому перпендикулярні. Втягніть живіт, поперек не прогинайте. Видихаючи підтягуйте коліно однієї з ніг до себе, на вдиху повертайтеся до вихідної позиції. Ноги слід змінювати по черзі як при бігу, таз не повинен підійматися нагору. Досі ставите питанням «як зробити свій живіт плоским?», Тоді виконуйте вправу «Альпініст» в максимально швидкому темпі протягом 1 хвилини, пізніше зробіть невелику перерву й повторіть вправу ще кілька разів. Відповідно до цього підходу, ви зможете не лише отримати плоский живіт, а й зменшити зайву вагу.

  1. Велосипед.

У положенні лежачи на спині підніміть ноги, скрутіть тулуб і рухайте ногами, наче крутіть педалі велосипеда. Для більш просунутих є інший варіант виконання вправи, тобто з додаванням скручування по черзі до однієї потім до іншої ноги. Такі вправи для гарного живота допоможуть Вам повернути колишній рельєф та форму.

Вправи щоб не було живота

Які робити вправи щоб не було живота
Які робити вправи щоб не було живота
  1. Скручування.

Ви можете вибрати для себе один із видів: просте скручування, скручування з підйомом ніг або скручування з випадом, бічне скручування. Усі вправи слід виконувати лежачи на спині з максимально напруженим пресом.

Ці тренування для ідеального живота допоможуть досягти потрібного результату швидко та ефективно.

  1. Планка.

Упріться носками та долонями в підлогу, ступні ніг з’єднайте, не прогинайте і не округляйте поперек. Просто стійте в цьому положенні щонайменше 30 секунд. Потім трохи відпочиньте та повторіть підхід. Планка – це чудова зарядка для плоского живота на кожен день.

Не знаєте як зробити плоский живіт? Повторюйте весь комплекс вправ регулярно, з усією відповідальністю та віддачею і тоді результат не забариться.

Читайте також: Дієві вправи для схуднення живота

Прокрутити вгору