Головна » Як швидко скинути живіт і боки?
Як швидко скинути живіт і боки?

Як швидко скинути живіт і боки?

Як швидко скинути живіт і боки? Практично більшість із нас хоч раз намагалися скинути зайву жирову тканину. Місце, де він відкладається, справа індивідуальна, але живіт і боки є найбільш чутливими зонами для відкладення жиру. На жаль, жир з цих ділянок відходить в самому кінці, і наша мета – позбутися від нього якомога швидше. Щоб втратити жирову тканину в цих областях, вам потрібно мати багато терпіння та хороший план дій.

Як швидко скинути жир на животі й стегнах?

Спалювання жирової тканини пов’язане з важкими вправами та суворою дієтою, заснованої на жертвах. Якщо ви тільки починаєте і хочете скинути зайву вагу, щоб влітку похизуватися рельєфним животом, ви тільки усвідомлюєте, скільки роботи чекає на вас.

Це правда, що це складний час, але вам просто потрібно дотримуватися простих правил, які дозволять вам насолоджуватися красивим плоским животом.

Основним принципом процесу схуднення є, перш за все, дотримання відповідної дієти. Те, що ви їсте щодня, має величезний вплив на зовнішній вигляд вашого живота. Добова потреба в калоріях має вирішальне значення.

Після того, як ви подбали про свій раціон, наступним кроком стане фізична активність. Надлишок жиру на животі – це сидячий спосіб життя. Дієта сама по собі сприятиме результатам, але поєднання правильного харчування й фізичної активності гарантує вражаючі результати.

Неможливо спалити жир тільки з однієї обраної частини тіла, наприклад, з боків або живота. Тому вибирайте такий вид вправ, який є досить інтенсивним, але приносить вам задоволення. Це єдиний спосіб підштовхнути вас до вашої мети – скинути зайву вагу.

Хороший спосіб – аеробні тренування:

 • біг
 • Велоспорт
 • плавання
 • прогулянки

Також підійдуть інтервальні тренування. Це короткий, але дуже інтенсивний вид фізичної активності.

Як швидко скинути живіт і боки?
Як швидко скинути живіт і боки?

Чи можна спалити жир на животі за тиждень?

Спалювання жирової тканини є відносно коротким процесом порівняно з нарощуванням жирової маси. Однак ви не можете спалити жир на животі за 7 днів.

Звичайно, протягом першого тижня схуднення ви можете помітити значну втрату ваги. Це викликано насамперед втратою води та «очищенням кишківника», пов’язаним зі зміною дієти.

Як швидко скинути живіт і боки? – Правила

Втрата жиру з живота та боків передбачає зміну способу життя та поточних звичок. Важливе значення має правильне харчування та фізична активність.

Кілька основних правил допоможуть досягти й зберегти результат:

 1. Обмежте прості вуглеводи – обмеження простих вуглеводів не означає повну відмову. Прості вуглеводи — гарна ідея як частина їжі після тренування.
 2. Пийте достатню кількість води – ми повинні випивати близько 2 літрів води на день, якщо ви споживаєте близько 2000 ккал. Ви можете прийняти значення 1 літр на кожні 1000 ккал.
 3. Їжте багато овочів – овочі чудово втамовують почуття голоду і забезпечують незамінною в раціоні клітковиною. Пам’ятайте, що деякі овочі можуть викликати метеоризм.
 4. Пийте трав’яні чаї – вони чудово впливають на перистальтику кишківника й усувають проблеми зі шлунком.
 5. Не перевищуйте добову норму калорій – негативний калорійний баланс необхідний для спалювання жирової тканини. Не постить, але зменште кількість споживаних калорій на 300 – 500 ккал в день.
 6. Інтервальні тренування – інтервальні тренування є одним із найкращих способів скинути зайвий жир з живота й боків. Найкраще виконувати їх у вільний від силових тренувань день. Інтервал прискорює ваш метаболізм на весь день, спалюючи зайву жирову тканину.
 7. Використовуйте перевірені спалювачі жиру – спалювач жиру є комплексною підтримкою під час схуднення. Дослідження підтверджують, що інгредієнти, що входять до його складу, не тільки прискорюють боротьбу із зайвими кілограмами, але й підвищують захист від ефекту йо-йо, прискорюють обмін речовин, додають енергії, усувають відчуття втоми та підвищують стійкість організму до стресу.

Що їсти для плоского живота і боків?

Дієта, спрямована на зниження жирових відкладень, повинна бути багата продуктами з високим вмістом білка:

 • м’ясо
 • яйця
 • молочний
 • бобові

Це багаті білком продукти, які потрібно включити в раціон. Крім того, подбайте про здорові жири, такі як горіхи, оливкова олія, олії першого віджиму.

Виключіть оброблені продукти, які не наповнюють ваш шлунок, але забезпечують багато калорій, такі як: білий хліб, жирні молочні продукти, алкоголь, солодкі напої, солодощі, солоні закуски.

Скільки вправ вам потрібно, щоб втратити жир на животі?

Багато людей, які хочуть скинути жир, вибирають кардіотренування і годинами бігають на біговій доріжці або катаються на велотренажері. Це один з ефективних методів, але це має бути відносно тривала фізична активність при відповідному рівні ЧСС (60-70% HRmax).

При виборі інтервалів 15 хвилин тренування достатньо, щоб прискорити метаболізм на весь день. Вже перший місяць регулярного харчування гарантує відмінний результат. Досягнення очікуваного ефекту залежить від вашої початкової точки та мети, яку ви хочете досягти.

Вправи для позбавлення від жирової тканини з живота і боків

Щоб мати плоский живіт, потрібні вправи для всього тіла. Вправи для плоского живота спалюють досить невелику кількість калорій. Так званий NEAT, тобто спонтанна фізична активність, є чудовою підтримкою при схудненні. Саме NEAT прискорює метаболізм. На цьому прикладі ви можете побачити, наскільки важлива регулярність.

Для людей, які страждають ожирінням і їм важко просто пересуватися, ідеальним рішенням стане басейн. Під час плавання задіюються м’язи всього тіла, не навантажуючись на суглоби. З цієї причини це відмінне тренування для людей із зайвою вагою.

Люди, які хочуть скинути кілька «складок», можуть почати інтервальні тренування, біг або інші аеробні вправи.

фітнес
Як швидко скинути живіт і боки?

Незалежно від того, який вид діяльності ви виберете на шляху до фігури мрії. Найголовніше – поєднувати дієту з фізичною активністю.

Читайте також: Які вправи потрібно робити щоб позбутися живота

Прокрутка до верху