Головна » Вправи для живота в домашніх умовах
Вправи для живота в домашніх умовах

Вправи для живота в домашніх умовах

Вправи для живота в домашніх умовах – живіт є однією з проблемних ділянок на тілі, візуальний вигляд якого турбує як жінок, так і чоловіків. Жировий прошарок і в’ялість в області живота не завжди пов’язані із зайвим жиром, причиною цього можуть бути малоактивний спосіб життя, неправильне харчування та зневага до фізичної активності.

Щоб усунути жир з живота, потрібно враховувати кілька правил, які сприяють швидкому схудненню та зміцненню м’язів преса. Наші поради допоможуть Вам запустити процес схуднення, а жироспалюючий комплекс вправ для плоского живота стане Вашим супутником протягом тривалого часу. Отже, почнемо!

Харчування

Вправи для живота в домашніх умовах
Вправи для живота в домашніх умовах

Першими ознаками незбалансованого харчування є жирові прошарки на животі та боках. Щоб досягти плоского живота насамперед перегляньте своє харчування: що Ви їсте, коли та в якій кількості. При несформованому режимі та безконтрольному поїданні великих порцій, Ви швидко помітите зайві сантиметри на талії та боках.

Щоб уникнути переїдання, почніть харчуватися кожні 2-3 години або їжте невеликими порціями. Харчування щогодини стане Вашим «гідом» на шляху до побудови ідеального тіла. Коли ви навчитеся розрізняти справжній голод, тоді ви зможете сміливо переходити на інтуїтивне харчування. Суть інтуїтивного харчування полягає в прислуханні до власного організму, щоб дати йому те, чого він дійсно потребує.

фітнес

Вибирайте лише правильні та якісні продукти, прислухайтеся до організму та їжте менше шкідливостей, але дозволяйте їх собі час від часу, щоб уникнути стресу та непотрібних зривів.

Водний баланс

Вода – це незамінна складова для нашого організму. Багато жінок починають пити багато рідини, коли хочуть схуднути й правильно роблять. Вода допомагає нам позбутися набряклості тіла і прискорити метаболізм. Дотримуючись водного режиму, який становить 1,5-2 л води на день, Ви зможете не тільки швидше привести себе у форму, але й покращити стан волосся, шкіри та нігтів.

Якщо Ви не звикли пити багато води, почніть з малої кількості, повільно збільшуючи загальний обсяг. У процесі схуднення почніть пити склянку води за 30-45 хвилин до їди, що допоможе притупити голод і запустить обмін речовин.

Не припиняйте пити воду, навіть коли помітите втрату кількох сантиметрів на талії. Вашому організму потрібні ці 2 л води на день, щоб підтримувати природний баланс в організмі.

Вправи для живота в домашніх умовах

Вправи для живота в домашніх умовах
Вправи для живота в домашніх умовах

Схуднення включає в себе цілий комплекс різних дій, серед яких важливу роль відіграють тренування. Щоб почати тренуватися, не потрібно одразу бігти до зали, адже існує маса вправ для занять вдома. Саме про головні нюанси домашніх тренувань для живота та боків ми розповімо Вам сьогодні.

Комплекс вправи для плоского живота допоможе Вам зміцнити м’язи преса, які прискорять процес схуднення. Виконуйте кожну вправу протягом 1 хвилини та відпочивайте між підходами по 20 секунд.

фітнес
  • Вправа 1. Ляжте на килимок спиною, поперек щільно притисніть до підлоги. Підніміть руки та ноги вгору. Опустіть праву руку та ліву ногу, затримайтеся на кілька рахунків і повільно поверніться у вихідне положення. Зробіть те саме на інший бік.
  • Скручування. Ляжте на спину, напружте м’язи преса. Ноги зігніть у колінах і з’єднайте ступні разом, розвівши коліна убік. Робимо вдих, на видиху підіймаємо корпус і тягнемося руками вперед. Зупинившись у верхній точці, повільно опускаємося вниз.
  • Скручування “зірка”. Початкове положення лежачи на спині з витягнутими руками та ногами. Підіймаємо руки та ноги над підлогою. На видиху підтягніть ноги до грудей, руки перед грудьми, корпусом робимо повороти. Повільно поверніться у вихідне положення.

Вправи для живота в домашніх умовах

  • Велосипед. Лягаємо на спину, поперек щільно притиснута до підлоги, м’язи кора напружені. Руки заводимо за голову, ноги згинаємо в колінах. Лопатки та стопи відриваємо від підлоги. Починаємо повільно виконувати діагональні скручування, відчуваючи печіння в ділянці живота.
  • Зворотні скручування. Початкове положення як у попередній вправі, ноги піднято вгору під кутом 90 градусів, руки розташовані вздовж тулуба. На видиху починаємо підіймати таз нагору, включаючи в роботу м’язи преса. У верхній точці затримайтеся на кілька рахунків і на вдиху повільно опустіть спину та таз на підлогу.
  • Торкання колін у планці. Встаньте на карачки, підніміть коліна над підлогою і зафіксуйтеся в цьому положенні. Починайте виконувати діагональні торкання колін, при цьому корпус повинен задіятися мінімально.
  • Класична “планка”. Встаньте в позу планки на ліктях та зафіксуйтеся в такому положенні. Напружте м’язи кора, щоб акцентувати на роботі преса.
  • Косі скручування. Ляжте на килимок, ноги зігніть в колінах і покладіть праву кісточку на коліно лівої ноги. Поперек щільно притисніть до підлоги, м’язи преса тримайте в напрузі під час усієї вправи. На видиху скрутіть корпус у діагональному напрямку, тягнувшись лівим ліктем до коліна правої ноги. Не тисніть руками на голову і намагайтеся максимально розслабити шию. На вдиху поверніться у вихідне положення.

Ефективний комплекс вправ на прес допоможе активувати обмінні процеси в м’язах живота. Виконуйте вправи систематично 2-3 рази на тиждень, доповнені здоровим режимом харчування, сну та водного балансу і Ви незабаром здивуєтеся виявленому результату.

Пам’ятайте, запустити схуднення досить складно, але реально. Налаштуйтеся на успіх і через місяць Ви не тільки підтягнете животик, а й покращите стан здоров’я в цілому організмі. Не зупиняйтеся на досягнутому результаті й завжди прагнете більшого!

Читайте також: Які робити вправи щоб не було живота

Прокрутити вгору