Головна » Як прибрати живіт і боки в домашніх умовах без травм та наслідків?
Як прибрати живіт і боки в домашніх умовах без травм та наслідків?

Як прибрати живіт і боки в домашніх умовах без травм та наслідків?

Як прибрати живіт і боки в домашніх умовах без травм та наслідків? Боки та живіт – класична проблемна зона у жінок. При порушеннях раціону, наляганні на високовуглеводну калорійну їжу, жирові відкладення накопичуються саме в зоні талії. Проблема коригується класичними способами: змінами харчових навичок у комбінації з фізичними навантаженнями. У статті ми розглянемо найбільш ефективні підходи до позбавлення від жиру на животі та боках.

Основні принципи позбавлення від жирної талії

Ключова проблема більшості жінок – незбалансований підхід до схуднення. У гонитві за підтягнутим тілом, вони часто вдаються до радикальних заходів: жорсткі виснажливі дієти, інтенсивне, але не циклічне фізичне навантаження. Побічні дії такої методики: збій метаболізму та швидкий набір втрачених кілограмів.

Щоб ефективно прибрати живіт та боки, слід дотримуватися комплексного підходу та поєднувати:

  • Збалансоване харчування;
  • регулярні фізичні навантаження;
  • здоровий повноцінний сон;
  • психологічну роботу над зміною харчових навичок.

Починаючи схуднення, варто пам’ятати, що концентруватися треба на всіх вищеперелічених пунктах і не нехтувати деякими з них на користь чогось одного.

Ефективність схуднення залежить від правильного визначення причини появи жирових відкладень.

Причини висячих боків та накопичення жиру в районі талії

Ефективність схуднення залежить від правильного визначення причини появи жирових відкладень. Найчастіше, виною всьому – не лише нездоровий спосіб життя, а й фізіологічні проблеми (гормональні збої та ін.). Для з’ясування факторів, що провокують ожиріння, краще звернутися до лікаря.

До основних причин скупчення жиру в боках відносять:

  • Постійний стрес.

У режимі перманентного стресу порушується робота внутрішніх органів і легко можуть початися гормональні збої, що безпосередньо відбивається на коливаннях ваги (як у більшу, так і меншу сторону). Щобільше, постійні ментальні навантаження, поганий настрій та самопочуття можуть призводити до безконтрольного прийому їжі та переїдання, що безпосередньо позначається на вазі тіла.

  • Захворювання внутрішніх органів.

Ключове місце у списку посідають: цукровий діабет, порушення роботи щитовидної залози, серцево-судинної системи. Тут також потрібна допомога лікаря. Після встановлення діагнозу буде зрозуміло, чи пов’язане захворювання з набором ваги.

  • Гормональні збої.

Вони трапляються й у чоловіків, але частіше турбують жінок у післяпологовий період після закінчення прийому оральних контрацептивів. Тут також потрібне медичне обстеження.

Знаючи фізіологічні причини набору ваги, скинути зайві кілограми та підтягнути талію буде набагато простіше.

Як прибрати живіт і боки в домашніх умовах без травм та наслідків?

Приступаючи до процесу схуднення, не забуваємо про основне правило – збалансованість та комплексність підходу. Концентруватися слід на всіх елементах боротьби із зайвою вагою, а не на чомусь одному.

Масаж та обгортання

Дані методики мають швидше косметичний ефект. Це не означає, що вони не впливають на жирові відкладення, проте вони ніяк не впливають на метаболічні процеси, які безпосередньо пов’язані з ожирінням та схудненням.

Масаж та обгортання допомагають:

  • Підтягнути тіло;
  • надати шкірі свіжості та пружності;
  • вивести зайву рідину.

Без фізичного навантаження позбутися зайвого жиру буде складно, чи практично неможливо.

Фізичні вправи

Як прибрати живіт і боки в домашніх умовах без травм та наслідків?
Як прибрати живіт і боки в домашніх умовах без травм та наслідків?

Без фізичного навантаження позбутися зайвого жиру буде складно. Крім ефективного спалювання споживаних калорій, вправи покращують якість тіла, роботу серцево-судинної системи, прискорюють метаболізм.

Основні фізичні вправи для талії та боків:

  • Скручування.

Початкове положення – лежачи на підлозі. Поперек притискаємо до підлоги, ноги згинаємо в колінах. На видиху потрібно відірвати від підлоги сідниці та верхній плечовий пояс. Поперек залишається притиснутим! Завдання – торкнутися верхньою частиною тіла колін. У процесі можна використовувати різні варіації вправи: торкатися ліктями протилежних колін. Виконувати слід по 3-4 підходи на 20-30 повторень. Вправа допомагає зміцнити м’язи живота, нижній та бічний прес.

  • Скелелаз.

Початкове положення – планка на ліктях. Слідкуйте за тим, щоб корпус шикувався в єдину лінію. На видиху відриваємо по черзі ноги та підтягуємо їх до грудей. Виконуємо по 3-4 підходи у 10 повторень на кожну ногу.

  • Ножиці.

Вправу спрямовано на зміцнення нижнього преса. Початкове положення – лежачи на спині. Руки притиснуті до корпусу. Підіймаємо ноги, далі зводимо і розводимо їх 20-30 разів.

Під час занять 3-4 рази на тиждень вже через 15 днів ви побачите перші результати. Виконувати вправи можна в домашніх умовах.

Для більш ефективного знищення жиру рекомендуються регулярні заняття в тренажерному залі. М’язи преса зміцнюються не тільки від точкового навантаження на живіт, а й від комплексних вправ (присідання, біг).

Збалансоване харчування – основа схуднення.

  • Дієта

Збалансоване харчування – основа схуднення. Жирові відкладення починають знищуватись при дефіциті калорій. Коли в організм енергії надходить менше, ніж витрачається, запускається процес жиро спалення.

Однак основне правило дієти – це не голодування, а здорове та повноцінне харчування. Його суть – у споживанні продуктів, що містять «корисні», повільні вуглеводи (злаки, овочі), насичені рослинні жири (горіхи, риба), клітковину (овочі та фрукти). Завдання дівчини – відмовитися від шкідливих харчових звичок та виробити їм на зміну нові та корисні. До мінімуму зводять споживання таких страв та продуктів:

  • Жирне м’ясо та інші тваринні жири (вершкове масло);
  • страви, смажені на великій кількості олії;
  • здобна випічка, цукор, молочний шоколад;
  • солодкі газування;
  • хліб, консерви та ковбаси.

Основні поради дієтологів при схудненні: не ґвалтувати себе, змінювати харчові звички поступово, не нехтувати регулярними тренуваннями, позбавлятися стресу (давати собі повноцінний відпочинок від роботи та висипатися). Дотримуйтесь цих простих правил і плоский живіт не забариться.

Читайте також: Фізичні вправи для схуднення живота

Прокрутка до верху