Головна » Алое деревовидне для імунітету. Як це працює?
Алое деревовидне для імунітету. Як це працює?

Алое деревовидне для імунітету. Як це працює?

Алое деревовидне для імунітету – ефективна імунна система може швидко розпізнати патоген і знищити його до того, як він колонізує наш організм і спричинить захворювання. Проте все більше і більше людей мають ослаблені захисні механізми, що робить їх сприйнятливими до різного роду сезонних інфекцій. Щоб допомогти організму боротися із захворюванням, необхідно використовувати імуностимулятори.

Що таке хороший імунітет?

Міцний імунітет – запорука здоров’я. Він дозволяє зупинити збудників на рівні слизових оболонок або шкіри, не даючи їм потрапити в організм. І як тільки вони проникають, він швидко знищує їх завдяки ефективним механізмам захисту. Ефективною імунною системою також є та, яка підтримує баланс між боротьбою з чужорідними сполуками та толерантністю до них. Мова йде в першу чергу про алергію, тобто неадекватну реакцію організму на контакт з пилком або їжею, яка не викликає жодних реакцій в інших людей. У цьому винна надмірно збуджена імунна система. Здорова імунна система — це та, яка не буде атакувати кожну підозрілу сполуку, що потрапляє в кров, і водночас не буде недооцінювати реальну загрозу у вигляді вірусів або бактерій.

Причини й наслідки ослаблення імунітету

Деякі люди дуже сприйнятливі до інфекцій, і достатньо лише миті перебування із зараженим співрозмовником, щоб через кілька днів у них розвинулася та ж інфекція. Звідки у них ослаблений імунітет? Цьому може сприяти багато факторів.

Неправильна дієта – відсутність відповідних поживних речовин у їжі, таких як цинк, вітамін D, вітамін C або навіть білки, які необхідні для регенерації нашого організму, означає, що організм не в змозі належним чином і швидко реагувати на патогени, які його атакують.

Надмірний і хронічний стрес – викликає руйнування слизової оболонки кишківника, що призводить до проникнення сполук, які в нормі не повинні потрапляти в кров. Замість того, щоб боротися зі справжніми патогенами, подразнена ними імунна система атакує, наприклад, сполуки з їжі, і таким чином послаблює лінію захисту від вірусів або бактерій.

Занадто мало сну, низька якість сну – хоча це здається дріб’язковим, правильна кількість годин сну потрібна для регенерації. Коли ми спимо, активуються механізми відновлення, і організм «очищається» після довгого робочого дня. Позбавляючи його цієї можливості, ми порушуємо гомеостаз і не даємо йому функціонувати на повну потужність.

Порушення кишкової мікробіоти – все частіше говорять про те, що імунітет також виходить з кишківника. І це безсумнівно так, адже дуже важливим елементом імунної системи є лімфоїдна тканина GALT, пов’язана зі стінкою кишківника. Тому, коли ми спричиняємо порушення кишкової мікробіоти через неправильне харчування, наприклад, занадто мало клітковини, забагато простих цукрів, транс-жирів, присутніх у солодощах і фаст-фуді, коли ми мало спимо чи переживаємо стрес, ми автоматично знижуємо наш імунітет.

Алое деревовидне – властивості

Алое туя – рослина, яка здавна відома своїми імуностимулюючими властивостями. Перш за все, вона містить багато активних інгредієнтів, надзвичайно цінних для формування імунітету. До його складу входять:

 • Глікопротеїни – лектини S-1 і P-2 з імуностимулюючими властивостями, що впливають, серед іншого, збільшити кількість лімфоцитів;
 • поліпептиди – за властивостями подібні до лектинів;
 • полісахариди – головним чином ацеманнан, маноза, арабіноза, глюкоза і галактоза, що володіють захисними властивостями й стимулюють збільшення кількості лімфоцитів;
 • ферменти, що пригнічують проникність клітинних мембран і гідролізують брадикінін, який є медіатором запалення;
 • алоенін з протигрибковими властивостями;
 • алоін і алоемодін, які мають протигрибкові та антибактеріальні властивості;
 • невеликі кількості мінеральних солей, амінокислот і вітамінів групи В, вітаміну С, А й Е.

Алое деревовидне для імунітету – коли використовувати?

Екстракти з алое вера мають імуностимулюючу дію. Тому ми звертаємося до них насамперед тоді, коли:

 • У нас ослаблений імунітет (ми час від часу застуджуємося або маємо повторні інфекції);
 • хворіємо на гостру інфекцію верхніх дихальних шляхів;
 • маємо хронічні інфекції верхніх дихальних шляхів (наприклад, синусит, що триває більш як 3 тижнів);
 • коли ми пройшли антибіотикотерапію і хочемо зміцнити свій організм.

Рідке алое вера в зручній формі. Як використовувати?

Біостімін — безрецептурний препарат, що містить рідкий екстракт алое вера, який застосовують при інфекціях верхніх дихальних шляхів або при зниженому імунітеті. Випускається у вигляді рідини для прийому всередину в скляних ампулах. Кожна ампула містить 1 мл чистого екстракту свіжого листя алое вера, який зміцнює імунітет і підтримує організм у боротьбі з хвороботворними мікроорганізмами.

Дослідження показують, що Біостімін стимулює гуморальну відповідь – збільшує кількість В-лімфоцитів, які виробляють захисні антитіла, а також посилює клітинну відповідь – тобто реакцію Т-лімфоцитів на віруси або бактерії, що потрапляють в організм. Тому настійно рекомендується при хронічних або гострих вірусних або бактеріальних інфекціях.

Читайте також: 10 способів уникнути головного болю

Прокрутити вгору