Головна » Як обрати свій ідеальний аромат: поради та підбірки від експертів
Як обрати свій ідеальний аромат

Як обрати свій ідеальний аромат: поради та підбірки від експертів

Вибір парфуму – процес, до якого варто підходити з всією індивідуальністю та з урахуванням особистих уподобань. Але враховуйте, що згодом ваші уподобання можуть змінюватися, і це нормально. Завдяки різноманітності ароматів ви зможете експериментувати з композиціями та створювати власні колекції. У пошуках унікальної та елітної продукції рекомендується відвідати інтернет-магазин парфумерії TWINS. На сайті представлені парфуми у стильних лаконічних флаконах, які належать до категорії «ніша». При всій своїй ексклюзивності парфуми запропоновані за доступними цінами. Обсяги у продажу – 50 мл та 100 мл, а також travel-версії у форматі 10 мл.

З чого складається структура аромату?

Те, з чого складається аромат і як він еволюціонує згодом – важливий момент при виборі парфуму. Композиція будується за правилом піраміди ароматів:

  • Верхні чи початкові ноти – перше враження. Це легкі та свіжі аромати, які розкриваються одразу після нанесення парфуму на шкіру, але швидко зникають. До них відносяться цитрусові, фруктові та зелені ноти: лимон, бергамот, яблуко, м’ята.
  • Середні ноти – «серце» парфуму. Відчуваються після випаровування верхніх нот, помітні протягом декількох годин. У якості середніх нот часто використовують квіткові, фруктові або спеціальні аромати.
  • Базові чи кінцеві ноти – основа, яка відповідає за стійкість аромату. Проявляються через кілька годин після випаровування початкових та середніх нот. Відповідають за глибину та довговічність парфуму, залишаються помітними на шкірі довгий час. Якими можуть бути базові ноти: деревні, ванільні, мускусні, амброві.

Основні категорії компонентів для парфумів

Інтернет-магазин парфумерії готовий запропонувати різноманітність ароматів. Щоб не розгубитися, варто ознайомитися з ключовими категоріями, на які розподіляються аромати:

  • Трав’янисті – лаванда, кумарин, ялівець. За рахунок своєї яскравості, але без різкості, це хороший варіант для використання в денні години, для роботи та повсякденних справ.
  • Фруктові та квіткові – апельсин, троянда, жасмин. Допомагають створити піднятий і грайливий настрій. Оптимальні як для офісу, так і для побачень.
  • Деревні – кедр, пачулі, сандал. Такі запахи вважаються теплими, за їх допомогою можна додати відчуття затишку та романтики. Чудовий вибір для вечірніх заходів.
  • Пряні та східні – ваніль, мускус, шафран. Поєднують у собі деревні та квіткові нотки, будуть доречними для особливих випадків.

Крім того, враховуйте сезонність: спека посилює аромат ноти, холод робить його важким для випаровування. Для літа та весни підійдуть легкі композиції – квіткові та фруктові, а також тропічні. Для осені – пачулі, амбра, сандал, дубовий мох та ін. Для зими – східні, гурманські, пряні, амброві. Щоб створити святковий настрій взимку, можна використовувати цитрусові та інші фруктові аромати.

Прокрутка до верху