Головна » Що подарувати на 14 лютого дружині
Що подарувати на 14 лютого дружині

Що подарувати на 14 лютого дружині

Що подарувати на 14 лютого дружині? Якщо запитаєте у психологів, чого часто скаржаться дружини, отримайте відповідь: «Відсутність романтики». Вони вважають чоловіків неромантичними та недостатньо чуйними. День святого Валентина — чудова можливість довести, що жінки не мають рації. Ми підготували поради щодо вибору подарунків для обраниць, щоб зробити свято незабутнім та показати ваш емоційний потенціал.

Як правильно вибрати подарунок дружині на 14 лютого

Що подарувати на 14 лютого дружині
Що подарувати на 14 лютого дружині

Є негласні правила, які треба слідувати при покупці подарунків на День закоханих:

 • Ціна подарунків не важлива, отримувачки більше уваги приділяють тому, як привітали та що сказали під час вручення.
 • Більшість жінок любить сюрпризи. Якщо дружина звикла отримувати вітання увечері, здивуйте її вдень. Якщо вона зранку налаштована на подарунок, зачекайте, коли дружина відвернеться від очікувань. Приємні несподіванки збільшують позитивні емоції.
 • Саме на 14 лютого доречні інтимні подарунки. Вони наголошують на бажаності жінки і, попри збентеження, реакція буде хорошою.
 • Виявіть сентиментальність. Навіть якщо дружина обрала вас за тверду вдачу і жорсткий характер, їй буде приємно побачити сердечність і чутливість у стосунках. Валентинки були створені з цією метою: у них ми говоримо про кохання, коли соромимося сказати вголос.

Отже, обираючи подарунок дружині на 14 лютого, думайте у напрямі романтики, сентиментальності та чуттєвості. Додайте ефект несподіванки й привітання готове.

Що подарувати на 14 лютого дружині – Класичні недорогі подарунки

подарунки

Пропонуємо бюджетні рішення, за допомогою яких ви зможете розповісти другій половинці про кохання.

 • Букет, цукерки та валентинка – традиційні подарунки на 14 лютого. Якщо боїтеся здатися банальним, вибирайте незвичайні квіти: сині або райдужні сорти троянд, ніжні лізіантуси, лілії, чи орхідеї. Можна замовити креативний дизайнерський букет в улюблених тонах подружжя.
 • Відео зі спільних фотографій. Виберете романтичну пісню, підберіть улюблені знімки, придумайте підписи та коментарі до них.
 • SPA салон. Можна придбати сертифікат на спільне відвідування салону, знайти купони знижок або організувати масаж у будинку. Для створення чуттєвої атмосфери знадобляться свічки, ароматичні палички та олії, розслаблююча музика та пелюстки троянд.
 • Пікантний аксесуар: спідня білизна, панчохи або дрібниця з магазину для дорослих. Подайте подарунок зі словами, що обраниця завжди була і залишиться найбажанішою. У прагненні показати спокусливість дружини, головне не перейти межу між чуттєвістю та вульгарністю.
 • Квитки на захід. Згадайте, куди дружина вас постійно кликала: до театру, кіно, концерту улюбленого виконавця? Якщо відкладали похід, бо не горіли бажанням йти саме туди, настав час пожертвувати інтересами заради жінки. Але не наголошуйте на своїй жертовності, змістіть його на прагненні догодити дружині й зробити їй приємний подарунок.
 • Лист про кохання. Розкажіть про почуття до дружини, як вона вплинула на ваше життя, які плани будуєте на спільне майбутнє, згадайте перші побачення, як чекали на них, про що думали. Обов’язково напишіть листа від руки, а не друкуйте. Покладіть його в сумочку або в кишеню, щоб вона несподівано натрапила на записку.
 • Чекова книга бажань. Є готові варіанти у магазинах, а можна змайструвати з блокнота. Впишіть приємні дрібниці, починаючи від миття посуду і закінчуючи поцілунками та романтичними іграми.
 • Аромадифузор, ароматичні свічки або парфумовані засоби для ванни. Покажіть, що готові влаштовувати любовні вечори і зробили перший крок до цього — купили пахощі для спільного використання.

Вигадуючи подарунок на День святого Валентина, відштовхуйтеся від бажань жінки. Про що вона найчастіше просить, що вона мріє? Пам’ятайте, найкращі подарунки виходять, коли ми встаємо на місце одержувача та думаємо, чого він хоче.

Що подарувати на 14 лютого дружині

Що подарувати на 14 лютого дружині
Що подарувати на 14 лютого дружині

Жінки — парадоксальні створіння: їх не втішить дорога прикраса, подарована, між іншим, але вони запам’ятають дрібницю, якщо їй подарували в незвичайній обстановці. Дамо кілька порад, як краще подарувати подарунок на свято кохання:

 1. Виберіть потрібний момент. Якщо дружина поспішає на роботу або зайнята важливою справою, вона не відчує зворушливість подарунку. Враховуйте це, якщо замовляєте доставку кольорів. Щоб кур’єр не перехоплював жінку на шляху до начальства, домовляйтеся на час обідньої перерви.
 2. При врученні дивіться у вічі дружині. Зоровий контакт створює довірчу атмосферу.
 3. Супроводжуйте подарунок компліментами, обіймами та поцілунками. Такі дрібниці підтверджують, що подарунок куплений з любов’ю.

Навіть невеликий подарунок пригадується надовго і потішить, якщо красиво його піднести. Продумайте кожну дрібницю, щоб привітання виявилося ефектним.

Що не можна дарувати дружині на день святого валентина?

подарунки

На свято кохання та романтики не можна дарувати все, що носить неромантичний характер: косметику, гроші, побутову техніку, постільну білизну, рушники та посуд, за винятком парних наборів. Це корисні речі, але через них складно передати турботу та ніжність.

Деякі речі припустимі, якщо дружина про них мріяла, наприклад, книга улюбленого автора, електроніка, чи абонемент у басейн, чи йогу. Такі подарунки важливо правильно подавати, спираючись на те, що ви прислухаєтеся до бажань обраниці.

Якщо стаття не переконала в тому, що на 14 лютого треба робити сентиментальні подарунки і ви наполягаєте на їхній практичності, обов’язково доповніть презент квітами. У комплекті з гарним букетом навіть пароварка, чи сковорідка здаються милими сюрпризами.

Дивіться також: Що можна подарувати подрузі на 14 лютого

Прокрутити вгору