Головна » 150+ ідей, що подарувати мужчині на 50 років
що подарувати мужчині на 50 років

150+ ідей, що подарувати мужчині на 50 років

50 років – той вік чоловіка, коли він обертається на минулі роки та оцінює досягнення, щоб зрозуміти, як йому бути у новій фазі життя. Не всім тут вдається зберігати оптимізм, фіксуючи увагу до успіхів, а не на упущеннях. Потрібні ідеї незвичайних подарунків мужчині на 50 років, щоб правильно нагадати ювіляру про те, який він все-таки молодець.

Топ-18 найкращих ідей подарунків мужчині на 50 років

Якщо з чимось у 50 і є визначеність, то це зі становищем на ринку праці. Різких поворотів у кар’єрі навряд чи передбачається, але може воно й на краще? Адже простіше планувати майбутнє й облаштовувати робочий простір.

1. Робочий стіл

1. Робочий стіл
Що подарувати мужчині на 50 років?

На «віддаленні» (а з нею мали справу більш-менш усі росіяни) стало очевидно, що не всі будинки однаково зручні для роботи. Змінити стіл на комфортніший, ергономічніший і модніший — не з тих рішень, які відразу спадають на думку, але іменинник обов’язково високо оцінить вашу турботу про його індивідуальний простір.

Ось тільки при виборі такого подарунка все ж таки краще уточнити бажані характеристики столу у майбутнього господаря.

2. Сумка

2. Сумка

Є речі, які дуже пов’язані зі стилем життя, і сумка одна з них. У 50 статус чоловіка змінюється, відповідно мають змінитися аксесуари.

Якщо раніше іменинника в сумках більше цікавила функціональна сторона, то тепер настав час звернути увагу на виробника. Носити небрендову продукцію вже якось за віком.

3. Нетбук

3. Нетбук

Добре мати пристрій, який перетворює на робоче місце буквально будь-який стіл, і який при цьому зручно носити із собою! Але майте на увазі, що планшетами людство «перехворіло» — зберігають актуальність лише для представників обраних професій.

А ось ідея нетбука обіцяє довго не старіти. Фактично це маленькі лаптопи з низьким енергоспоживанням, призначені в першу чергу для роботи в мережі. За такий гаджет обов’язково скаже дякую будь-яка людина, виснажена довгими листуваннями з клавіатури смартфона.

4. Флешка з кодовим замком

4. Флешка з кодовим замком

Навряд чи чоловіки купуватимуть собі таку флешку самостійно — ціна їх виглядає дещо завищеною. Але штука корисна і вигляд має цілком подарунковий. Моделей на ринку небагато, вибір буде простим.

Для здоров’я

Що далі, то більше здоров’я чоловіка залежить від його фізичної активності. Не обов’язково дарувати щось, що кричить про необхідність займатися спортом. Так іменинник може і засумувати про рекорди, що залишилися в минулому.

Але делікатне заохочення починань щодо підтримки форми та зміцнення здоров’я буде доречним.

5. Гребні тренажери

5. Гребні тренажери
Що подарувати мужчині на 50 років?

Напружує більшість важливих для чоловіка м’язів, несильно навантажує суглоби, допомагає зігнати зайву вагу, поєднує силове та кардіо навантаження. Словом, чудовий подарунок, якщо іменинник не має серйозних проблем зі спиною і вистачає місця вдома.

Застереження в тому, що більш доступні за ціною гребні тренажери механічного типу мають обмежений функціонал і шумні. Аеромагнітні чи аеродинамічні – це вже зовсім інші гроші.

6. Фітнес-годинник

6. Фітнес-годинник

Розумний годинник – гаджет модний, зручний, легкий в освоєнні. І після 50-ти не соромно, якщо він не тільки синхронізуватиметься зі смартфоном, а й відстежуватиме деякі показники здоров’я, наприклад, тиск, ЧСС та ЕКГ, якість сну.

Забобонні люди вважають, що дарувати годинник близьким людям не можна — до розлуки. Але серйозних аргументів проти цього подарунка замало. Наприклад, якщо людина в житті не носила наручного годинника, то навряд чи гідно оцінить цей аксесуар у 50. Або якщо ювіляр серйозно переживає через невблаганну течію часу. В іншому – подарунок як подарунок.

7. Ортопедична подушка

7. Ортопедична подушка

Один із тих подарунків, якими може порадувати лише близька людина. Адже за вибором ортопедичної подушки слід враховувати фізичні параметри іменинника. Ширину плечей, наприклад.

А ще подарунок, можливо, доведеться обговорити з ювіляром: спати на такій подушці «раптом» не почнеш, потрібен час, щоб звикнути. Але підвищення якості сну безперечно коштує докладання зусиль.

Для статусу

Тим легше переживається зустріч ювілею, чим більшого іменинник встиг досягти. Подарунок, що наголошує на статусі чоловіка, додасть впевненості, що прожиті роки були продуктивними.

8. Брендовий ремінь

8. Брендовий ремінь

Історично склалося так, що ремінь сприймається як символ мужності. Але з того, наскільки вдало підібрано цей предмет гардероба, можна судити також про наявність смаку чоловіка.

Тож обирайте обережно. У ситуації сумніву вибирайте універсальний шкіряний ремінь із якісною фурнітурою.

9. Стильні шахи

9. Стильні шахи

«Гра мудреців» є майже у кожному будинку. Жаль, не завжди знаходиться час на партію. Але якщо ви подаруєте шахи у вишуканому дизайнерському виконанні, це стане приводом частіше виймати коробочку на світло.

10. Книга-сейф

10. Книга-сейф
Що подарувати мужчині на 50 років?

Подарунок, який змусить ювіляра замислитись про ті цінності, які потрібно особливо берегти. Через свою відносну дешевизну, книга-сейф підійде як знак уваги не дуже близькій людині, наприклад, колегам.

Для хобі

У 50 багатьох відвідує думка, що колишні захоплення даремно виявилися відсунуті убік заради найважливіших справ. Чи не час повернутися до них або відкрити нові види дозвілля?

11. Акустична система

11. Акустична система

Ідею для цього подарунка на 50-річчя нагадує саме життя. Світовий кіноринок зараз переорієнтується на домашнє споживання фільмів. То чи не час обзавестися акустичною системою, яка дозволить відчути себе в кінотеатрі?

Але при цьому пропонуємо все-таки зупинити вибір на добрих колонках із підсилювачем, а не повномасштабних «домашніх кінотеатрах». Тому що другий варіант у гідному виконанні може дозволити собі не кожна сім’я. Та ще й стосунки із сусідами можуть зіпсуватися.

12. Портативна радіостанція

12. Портативна радіостанція

Полювання і риболовля, збирання та «класичний» туризм — всі ці захоплення поєднує те, що одного разу іменинник може залишитися поза зоною доступу. Так, ми знаємо, що саме цього він і домагається. Але є ситуації, коли краще залишатися на зв’язку.

Вибрати рацію непросто, якщо почати вдаватися у технічні тонкощі. На щастя, орієнтуватися чудово допомагають відгуки.

13. Гітара

13. Гітара

У зрілому віці час перестати відкладати на потім будь-які хобі. І якщо в житті чоловіка була гітара, а потім раптом зникала на роки через обставини, він гарантовано буде щасливий її поверненню.

Вважається, що музичні інструменти неможливо обрати онлайн. Це застаріла думка. Не бувши експертом, навіть простіше знайти на віртуальному прилавку щось гідне серед продукції перевірених виробників, ніж мати справу з продавцем, який «умовить» купити сумнівний товар.

14. Відеореєстратор

14. Відеореєстратор

Чимало водіїв зі стажем нехтують покупкою відеореєстратора, бо впевнено почуваються на дорогах. Це не означає, що вони його не використовуватимуть, якщо він з’явиться.

15. 3D-ручка

15. 3D-ручка

Щодо нового пристрою, що дозволяє «малювати» пластиком, вважається розвагою для дітей. Але там, де дитина просто бавиться, дорослий може знайти серйозний інструмент для творчості.

До того ж це сучасне хобі, яке не має психологічного бар’єра для освоєння. На відміну з інших гаджетів.

Для відпочинку

До 50 років чоловіки вміють цінувати моменти відпочинку та точно знають, на що варто витрачати час. До пенсії, втім, ще далеко, тож нехай подарунки не залишають враження, що ви намагаєтесь підготувати ювіляра саме до неї.

16. Винна шафа

16. Винна шафа

Наявність запасу благородних напоїв, що не спустошується за один вечір, у деяких будинках вважається ознакою зрілості. Поява винної шафи автоматично підіймає культуру споживання до рівня, гідного 50-річного чоловіка.

17. Крісло

17. Крісло

Наші напарники у роботі або у відпочинку, крісла мають властивість зношуватися чи набридати. Ювілей може стати гарним приводом оновити предмет інтер’єру, що близький до тіла іменинника. Ось тільки крісло-гойдалку дарувати не рекомендуємо – можуть неправильно зрозуміти.

18. Гриль-барбекю

18. Гриль-барбекю

“Гламурні” брати мангалів, вугільні дачні грилі діють приблизно за тим же принципом, але виглядають симпатичніше. Різниця, по суті, у кришці. За допомогою неї в барбекю можна створювати ефект копчення та регулювати температуру вугілля. Імениннику можливо буде цікаво дізнатися, як це позначиться на смак страв.

Оригінальні ідеї подарунків мужчині на 50 років

окуляри віртуальної реальності
Що подарувати мужчині на 50 років?
 1. Парасолька тростинка
 2. Набір для міні-гольфу
 3. Коптильня
 4. Колекційний алкоголь
 5. Набір рушників з іменною вишивкою
 6. Глобус-бар
 7. Масажний килимок
 8. Магнітний браслет
 9. Дерев’яна карта світу
 10. Організатор для дивана
 11. Набір прянощів
 12. Гамак
 13. Фруктовий кошик з екзотичними фруктами
 14. Похідний набір
 15. Чайний набір
 16. Термокухоль
 17. Нарди ручної роботи з різьбленими малюнками
 18. Колекція книг від улюбленого автора
 19. Електроковдра
 20. Крісло качалка
 21. Попільничка з бронзи із вбудованою запальничкою
 22. Електрокамін
 23. Бар-каністра
 24. Японський сад каменів у мініатюрі
 25. Набір келихів ручної роботи
 26. Гастробукет
 27. Настінний флораріум
 28. Родовід книга
 29. Електронний блокнот
 30. Багажний бокс
 31. Подарунковий кубок та грамота
 32. Набір банного приладдя
 33. Іменний хьюмідор
 34. Підставка-органайзер для телефону
 35. Флешка з гравіюванням
 36. Іменний келих
 37. Політ в аеротрубі
 38. Запонки з ініціалами
 39. Передплата улюбленого журналу
 40. Набір для кави
 41. Подарунковий сертифікат на сплав по річці
 42. Шампура з різьбленими ручками
 43. Дорогі сигари або курильна трубка
 44. Розумний будинок
 45. Сольова лампа
 46. Фляга з набором чарок
 47. Домашня міні-метеостанція
 48. Іригатор
 49. Охолоджуючі камені для напоїв
 50. Очищувач повітря
 51. Настільний годинник
 52. Дерев’яна ключниця
 53. Електромангал
 54. Набір спецій світу
 55. Ручка з гравіюванням
 56. Автомобільний холодильник
 57. Столик-піднос
 58. Сертифікат на масаж
 59. Дорожній несесер
 60. Дерев’яне панно на стіні
 61. Стаціонарний фільтр для очищення води
 62. Сертифікат у магазин полювання та риболовлі
 63. Аромалампа та набір ефірних олій
 64. Настільна лампа з сенсорним керуванням
 65. Набір туристичних ножів
 66. Автомобільний пилосос
 67. Набір для догляду за взуттям
 68. Левітуючий глобус
 69. Корабель у пляшці
 70. Масажний матрац
 71. Гейзерна кавоварка
 72. Телескоп
 73. Набір для покеру
 74. Садові гойдалки
 75. Настільний фонтан з підсвічуванням
 76. Дорожня валіза зі знімними чохлами
 77. Багатофункціональна ручка
 78. Магнітно-грифельна дошка
 79. Накидка для крісла з функцією масажу
 80. Скарбничка для пробок
 81. Маятник Ньютона
 82. Магнітний дартс
 83. Проєктор зоряного неба
 84. Масажний пістолет
 85. Набір обробних дощок з гравіюванням
 86. Настільна гра
 87. Водонепроникна колонка
 88. Подушка для подорожей
 89. Спортивна сумка
 90. Шолом віртуальної реальності
 91. Обтяжена ковдра для міцного сну
 92. Панель з підсвічуванням для читання книг
 93. Набір сомельє
 94. Подушка-антистрес
 95. Набір грат для гриля
 96. Спальний мішок
 97. Улюблений парфум
 98. Квитки на концерт улюбленого виконавця
 99. Фотоапарат миттєвого друку
 100. Кемпінговий ліхтар
 101. Надувний диван
 102. Абонемент у басейн
 103. Подарунковий набір для догляду за автомобілем
 104. Настільна груша для боксу
 105. Річна онлайн-підписка на домашній кінотеатр
 106. Абонемент у фітнес-зал
 107. Міні-бар у вигляді літака з чарками
 108. Домашня пивоварня
 109. Гарнітура для спілкування
 110. Сковорода з диска для пікніка та дачі
 111. Скринька з індивідуальним наповненням
 112. Браслет-паракорд
 113. Намет
 114. Дошка візуалізації
 115. Подарунковий кошик з вином та сиром
 116. Іменна тарілка на підставці
 117. Подушка з принтом
 118. Килимок-будильник
 119. Термокалендар
 120. Столик-трансформер для ноутбука
 121. Кораблик-радар для розпізнавання рибних місць
 122. Квадрокоптер
 123. Торт з індивідуальним дизайном
 124. Сімейна вечеря у заміському готелі
 125. Колекційна модель автомобіля або вітрильника
 126. Похід у пейнтбол
 127. Сімейний фотоальбом
 128. Фотокубик із побажаннями
 129. Сувенірна штанга
 130. Щоденник із побажаннями
 131. Пневматичний пістолет
 132. Сушарка для взуття
 133. VR-окуляри
 134. Домашня пивоварня
 135. Чекова книжка бажань
 136. Автомобільні аксесуари
 137. Ліхтар електрошокер
 138. Дизайнерська обкладинка на паспорт та картхолдер
 139. Антигодинник
 140. Безкаркасне крісло
 141. Подорож
 142. Бінокль
 143. Топіарій
 144. Фотопортрет
 145. Дерев’яний органайзер для документів

Як вибрати подарунок мужчині на 50 років

Не плутайте зрілість та старість. Теплий плед та річна підписка на пакет каналів із ретро кіно нехай почекають ще років 15.

У 50 серця чоловіків іноді починають вимагати змін. І нічого з цим не вдієш. Однак вдалі подарунки допоможуть вгамувати потяг до свіжих вражень.

Не даруйте статусні речі, які можуть залишитися незатребуваними. Наприклад, деякі люди вважають носіння кілець верхом вульгарності, незалежно від їхньої вартості. Інші важко уявляють, навіщо потрібні запонки.

Не перетворюйте ювілей на жарт. Рідкісний чоловік вибачить, якщо ви несерйозно поставитеся до важливої ​​для нього дати. У тому числі слід уважно поставитися до вибору слів для листівки.

Не даруйте алкоголь. Хіба що він із тієї породи, що п’ється один раз у житті з супер особливих випадків.

Якщо ви даруєте гроші, це може означати, що вам ліньки було включити фантазію, і може бути сприйнято як натяк, що чоловік у його 50 недостатньо заробляє.

Засоби догляду у 50 років, звичайно, важливі, але не кожен чоловік готовий собі в цьому зізнатися. Тому такий подарунок він готовий отримати лише від найближчої людини, бажано тет-а-тет.

Дивіться також:

120+ ідей, що подарувати чоловіку на 50 років

120+ ідей, що подарувати мамі на 50 років

120+ ідей, що подарувати татові на День Народження 50 років

Що подарувати чоловікові на День Народження 50 років

Що подарувати подрузі на День Народження 50 років

Прокрутка до верху