Головна » Цікаві ідеї, що подарувати похресниці на 5 років
що подарувати похресниці на 5 років

Цікаві ідеї, що подарувати похресниці на 5 років

До п’яти років у дитини розвиваються певні навички та з’являються власні інтереси. Це відкриває нові обрії для подарунків. Хлопчаки та дівчата в основному відвідують дитячий садок, а отже щодня набувають знання. Створюють проєкти разом із батьками та педагогами, проводять елементарні досліди, ставлять найпростіші експерименти. Так, у центрі діяльності п’ятирічки знаходиться навчання у грі. Але це не означає, що подарунок на 5 років похресниці обмежується іграшками, що розвивають. Будь-який предмет здатний задовольнити потребу в допитливості та пізнанні навколишнього світу, будь то книга, набір для творчості або перша ювелірна прикраса.

Подарувати похресниці на 5 років можна і речі, і події. Адже накопичення емоційного досвіду – це також розвиток. Вибирають за різними параметрами: розумовий, фізичний чи творчий розвиток, навички спілкування, практичні речі, такі як одяг. Головне при покупці найкращого подарунка – врахувати інтереси малюка. Якщо мало знайомі з дитиною, важко у виборі, поряд немає того, хто порадить – орієнтуйтеся на вікову групу та модні у поточному сезоні тенденції. У цьому віці цілком може сподобатися лялька. Адже провідною діяльністю залишається гра, переважно сюжетно-рольова. І в ній дітям властиво брати на себе різні ролі: від професій до родинних зв’язків.

Ідеї подарунка похресниці 5 років на день народження

Як і хлопчики, дівчата в цьому віці дуже рухливі та допитливі. Вже багато що знають про навколишній світ, у них є свої звички та симпатії, коло друзів та захоплень. Тому подарунок 5-річній дівчинці варто обирати, орієнтуючись на її інтереси. Ще варіант купити те, що буде для неї абсолютно новим, але теоретично може зацікавити. Щоправда, на цей випадок мати на додаток щось ще. Раптом головний сюрприз іменинниці не вразить.

Так, наприклад, ювелірні прикраси – чудовий подарунок із доробком на майбутнє. Це не просто красиво та стильно, це ще й фінансовий запас на непередбачені випадки.

Але про останнє мало хто замислюється. Головне, щоб маля отримала приємні емоції від своїх перших коштовностей.

З ювелірки п’ятирічній дівчинці може підійти таке:

 1. Сережки. Зазвичай це мініатюрні гвоздики з камінчиком або у вигляді квіточки. Другий популярний варіант – сережки-кільця. І будь-які сережки відповідного – дитячого – розміру, які сподобаються дарувальнику.
 2. Ланцюжок з підвіскою. Часто діти як кулон носять хрестик. Замінити його можна будь-яким іншим: ім’я дитини або перша її буква, фігурка тварини, зірочка, серце і таке інше.
 3. Золота шпилька. Деякі батьки використовують елемент для захисту від поганого ока. Чому б разом із цим не прикрасити одяг малюка? Головне, щоб застібка була надійною та безпечною.

З колекцією справжніх особистих коштовностей будь-яка дівчинка відчує себе принцесою. І зовсім не обов’язково носити щодня. Ними доповнюють гарне вбрання, вирушаючи у гості, на ранок, до дитячого театру. Відтоді колекцію можна необмежено поповнювати. І тоді проблема корисного подарунка відпаде назавжди.

Перші прикраси дуже важливо супроводити гарною скринькою. Відмінно, якщо вона буде ще й музичною, з фігурками, що танцюють. Дівчинці дуже сподобається відкривати, перебирати свої скарби та милуватися у дзеркальці.

П’ятирічну дівчинку дедалі більше приваблює світ дорослих. Їй хочеться долучатися до нього. Але це все ще дитина, а отже, дарувати варто нехай і не іграшки, але все те, з чим можна реалізувати потребу пізнання світу. Наприклад, намет-будиночок. Це невеликий – обов’язково рожевого кольору – намет, який можна встановити як на вулиці у теплу пору року, так і в приміщенні. Накидати туди подушок, зробити підсвічування за допомогою гірлянди, встановити зоряне небо. І ось місце для прийому гостей та затишних вечорів готове.

Господарські справи батьків цікавлять дівчинку. Вона пропонує допомогти та успішно справляється з невеликими дорученими справами. Але навмисно працювати нецікаво. Подаруйте п’ятирічній похресниці на день народження міні-сад. Набір, за допомогою якого можна виростити рослини на підвіконні. У нього зазвичай входить ґрунт, горщики, насіння, інструменти для догляду, інструкція. За допомогою такого саду зручно спостерігати за паростками та складати щоденник.

Подарувати п’ятирічній дівчинці на день народження можна набори для творчості. Причому, не має значення, якої спрямованості. У цьому віці хочеться спробувати все. Придивитися до таких речей:

Що подарувати похресниці на 5 років

 • Великий набір фломастерів. Наприклад, упакованих у валізку. Чим більше кольорів, тим краще. Відмінно, якщо є з блискітками, неонові, ароматичні, що зникають. Малювати можна дні безперервно!
 • Мікрофон. Тепер концерти будуть не лише за заявками, а й у будь-який вільний час. Нехай дитина розвиває свої вокальні дані, вчить пісні напам’ять, тренуючи пам’ять.
 • Лялька з набором одягу. Можливо, коли вбрання міняти набридне, у дівчинки прокинеться інтерес до шиття або самостійного створення модних луків.

Безпрограшний варіант того, що можна подарувати похресниці на 5 років – ляльковий будиночок. Справжній, великий, на кілька поверхів. Згодом будиночок для ляльок поповнюється меблями, предметами інтер’єру, новими мешканцями. Він точно буде затребуваний протягом кількох років. У сюжетно-рольовій грі маля зможе приміряти на себе різні соціальні ролі.

Якщо все ще залишилися сумніви у виборі, простіше запитати батьків, що дарувати на 5 років похресниці. Мама з татом напевно знають, про що мріє їхня донька. Нехай це будуть невеликі, але милі серцю дрібниці. П’ятирічці сподобається практично все:

 • Настільні ігри віком;
 • набори Лего із сюжетами діснеївських мультфільмів;
 • інтерактивна звукова мапа світу;
 • єдинороги у будь-якому виконанні;
 • сумочки, гаманці та скарбнички;
 • дитячі набори косметики;
 • пересувний магазин чи міні-кухня.

П’ятиріччя – останнє особисте свято дошкільнят напередодні вступу до школи. Ще рано дарувати учнівське приладдя, але енциклопедії, букварі з яскравими ілюстраціями, лічильний матеріал викличуть непідробний інтерес. Можна зібрати набір аксесуарів для гри до школи. Парти для ляльок, дошку з крейдою, учительську вказівку. У такому «класі» дуже цікаво грати, виконуючи роль вчителя чи учня. Адже з часом провідна ігрова діяльність зміниться на навчальну.

Що ще подарувати похресниці на 5 років

У дошкільний час діти не лише заводять друзів та навчаються взаємодіяти у суспільстві. Їм стають доступні більш складні поняття, такі, наприклад, як що таке добре і що таке погано, правильне і неправильне.

До кінця дитячого садка діти вже знають основні кольори та відтінки, форми предметів, починають освоювати читання, рахунок. Але одне з найбільших досягнень у віці п’яти років полягає в тому, що вони тепер уміють планувати: їм подобається будувати плани про те, як грати, який замок чи гараж звести, що намалювати.

Будівельні набори та набори для творчості у подарунок похресниці 5 років на день народження – спосіб допомогти реалізувати творчі амбіції, на створення яких пішло п’ять років!

Ось, що з великого списку точно сподобається:

 • Книжка-інструкція з малювання. За допомогою неї легко навчитися зображати все, що завгодно: від тварин до предметів побуту. Потрібно повторювати кроки, діючи олівцем. З такою книжкою навчаться малювати навіть батьки іменинника!
 • Комплекти Lego. Немає жодної дитини на світі, яка залишилась б байдужою до такого подарунка. У цьому віці вони здатні відрізнити якісний конструктор від дешевого аналога. Перед покупкою переконайтеся, що цього примірника ще немає в колекції.
 • Книжка ідей Lego. Коли деталей конструктора багато, а фантазія зникла, альбом допоможе зібрати нові сюжети.
 • Набори “Зроби сам”. Зазвичай це дерев’яний конструктор, деталі якого склеюють чи скріплюють між собою у вигляді зазорів. Відмінна можливість почати збирати колекцію чи просто грати з модельками.
 • Набір досвіду. Загалом те, що можна подарувати на будь-яке свято. Головне щоразу обирати нові досліди. Вони зовсім не небезпечні, зате юний вчений зможе не лише пізнати нові властивості предметів, а й продемонструвати сім’ї.

Незалежно від того, чи захоплена дитина спортом, автомобілями, супергероями, образотворчим мистецтвом – завжди знайдеться слушний варіант для сюрпризу. Але ніщо не зрівняється з річчю, якою користуватимуться щодня, і вона при цьому не набридне.

Перед покупкою переконайтеся, що подарунок безпечний, функціональний та легко піддається очищенню. Тільки так іменинниця зможе користуватися ним самостійно у будь-який час без ризику завдати шкоди собі та оточуючим.

Що ще сподобається дошкільняті цього віку? У подарунок на день народження похресниці на 5 років підійдуть різні технічні штучки, якими можна похвалитися друзям. Актуальні не тільки в плані користування, але і з метою безпеки смарт-годинник. Мобільним телефоном у такому віці мало хто обзаводиться, та й у дитячий садок його принести навряд чи дозволять. Годинник виконує відразу кілька функцій: навчає дитину орієнтуватися в часі, днях тижня, числах місяця. А функція відстеження дозволяє батькам бачити, де саме дитина перебуває. Деякі моделі оснащені кнопкою SOS, що допоможе повідомити про небезпеку, що загрожує малюку. Бажано вивчити параметри та налаштування перед покупкою, переконатися, що корпус міцний. Адже дитина такий годинник носитиме на руці всюди.

Не варто забувати про рухливість. Протягом дня має бути достатньо активності, щоб дитина розвивалась фізично та пізнавала світ із різних боків.

Жодна п’ятирічка не відмовиться від класного дитячого транспорту. Крутий подарунок тільки якщо такого ще немає, це велосипед, двоколісний самокат, ролики, скейт. Постарайтеся знайти дійсно ексклюзивну модель, якої точно немає у друзів у дворі. Доповнити дитячий транспорт можна захисним шоломом для безпечної їзди, наколінниками та налокітниками, спортивними рукавичками.

Дарувати похресниці на 5 років подарунки суцільне задоволення. Іменинниця рада будь-якому сюрпризу, поданому від душі. Подумайте, чого хотілося у цьому віці вам, опитайте знайомих дітей, що вони представляють у ролі кращого подарунка, вивчіть асортимент магазинів та дерзайте. Позитивні емоції, подяка маленької іменинниці забезпечені.

Дивіться також:

150+ ідей, що подарувати дочці на 5 років

130+ ідей, що подарувати похреснику на 5 років

Цікаві ідеї, що подарувати сину на 5 років

150+ ідей, що подарувати хлопчикові на 5 років

150+ ідей, що подарувати дівчинці на 5 років

Прокрутити вгору