Головна » 235+ ідей, що подарувати хлопчику на 10 років
що подарувати хлопчику на 10 років

235+ ідей, що подарувати хлопчику на 10 років

Розглянемо ТОП-235 ідей подарунка хлопчику у 10 років. Від батьків, бабусь, дідусів та друзів. На День народження та інші приводи. Розглянемо недорогі, круті, оригінальні подарунки, що запам’ятовуються.

Вибір подарунка для хлопчика 10 років буває непростим завданням. Адже в цьому віці у дитини вже сформувалися інтереси, і він чітко знає, що йому подобається, а що ні. Орієнтуйтеся на його захоплення, вчительські здібності та мрії. Будь то День народження або Новий рік, подарунок має бути цікавим та корисним. Важливо також, щоб подарунок був адекватним за віком та безпечним. Різноманітність товарів на сьогодні вражає уяву і вибрати ідеальний подарунок можна, враховуючи будь-які уподобання та бажання хлопчика.

Експерти Topchuk.com приготували для вас 235 найкращих ідей подарунків для хлопчика в 10 років. Тут ви знайдете подарунки на будь-який смак та бюджет, від гаджетів та іграшок до книг та спортивного інвентарю. Ми впевнені, що серед них ви обов’язково знайдете підходящий для вашого маленького ювіляра. Отже, розпочинаймо огляд!

Що подарувати хлопчику на 10 років

що подарувати однокласнику на День Народження
 1. Лампа-колонка для пробудження світлом та музикою. Світло та мелодії зранку налаштовують на позитив, полегшують пробудження. Ця лампа-колонка допоможе хлопчику встати з легкістю та у гарному настрої.
 2. Шолом віртуальної реальності. Шолом віртуальної реальності занурює у захоплюючі світи, розвиває уяву та реакцію, робить ігри та навчання захоплюючими.
 3. Фотоапарат миттевого друку. Фотоапарат миттевого друку розвиває креативність, зберігаючи особливі моменти життя в унікальних знімках. Дозволяє миттєво ділитися враженнями та створювати фізичні спогади.
 4. Інтерактивний глобус. Інтерактивний глобус розширює кругозір, знайомить із географією та культурою різних країн, розвиває пізнавальний інтерес та навички дослідження у дітей.
 5. Кишеньковий принтер. Кишеньковий принтер дозволить хлопцеві миттєво друкувати фото з телефону, оживляючи моменти та надихаючи на творчість.
 6. Головоломка. Головоломка розвиває логіку, увагу та терпіння, стимулюючи розумові здібності та креативність, збагачуючи дозвілля цікавими завданнями.
 7. Телескоп. Телескоп відкриває погляд у далекі куточки Всесвіту, розпалюючи інтерес до астрономії та науки, розширюючи горизонти та уяву.
 8. Розумна колонка. Розумна колонка стане надійним помічником у навчанні та організатором дозвілля, розвиваючи допитливість та технічні навички.
 9. Магнітна ручка. Магнітна ручка стимулює творчість та розвиває моторику, підходить для навчання та ігор, зміцнює інтерес до науки.
 10. Ноутбук. Ноутбук відкриває світ знань та розваг: навчання, ігри, програмування. Допомагає зростати, вчитися та розвивати творчі здібності.
 11. Проєктор для смартфона. Проєктор перетворює стіни на кінотеатр, даруючи хлопчику захоплюючі перегляди улюблених фільмів та ігор у великому форматі, розширюючи його уяву.
 12. Програмований робот. Програмований робот розвиває логічне мислення та основи програмування, готуючи до майбутніх технологічних професій.
 13. Проєктор зоряного неба. Проєктор зоряного неба занурює у космос, розвиває фантазію та знання астрономії, створює атмосферу для снів та відпочинку.
 14. Лава-лампа. Лава-лампа прикрашає кімнату м’яким світлом, створює затишок та сприяє розслабленню після навчання, розвиває уяву.
 15. Дитячий тир. Дитячий тир розвиває влучність, концентрацію та увагу. В ігровій формі дитина вчиться цілеспрямованості, а також отримує масу задоволення.
 16. Бездротова зарядка для телефону. Бездротове заряджання звільняє від кабелів, заощаджує час і спрощує підзарядку телефону в будь-який момент. Стильний аксесуар для сучасних технологій.
 17. 3D ручка. 3D-ручка розвиває просторове мислення та творчість, дозволяючи створювати об’ємні моделі та перетворювати ідеї на реальність.
 18. Геймпад для смартфона. Геймпад для смартфона – це мобільний ігровий контролер, який з легкістю перетворить смартфон вашого хлопчика на портативну ігрову консоль. Сумісний зі смартфонами на Android та iOS. Завдяки компактному та ергономічному форм-фактору, місткому акумулятору та зручному кейсу геймпад стане компаньйоном вашого хлопчика у будь-якій точці світу.
 19. Окуляри віртуальної реальності для смартфона. Окуляри віртуальної реальності занурюють у світ ігор та навчання, розширюють межі уяви та підтримують технологічний інтерес.
 20. Астропланетарій Discovery Star Sky. Відчиняє ворота у космос прямо у дитячій. Розвиває інтерес до астрономії, науки та досліджень, зміцнює мрію про підкорення зірок.
 21. Будильник із мішенню. Будильник з мішенню розвиває влучність та концентрацію. Ранок розпочнеться з гри, що зарядить енергією на весь день.
 22. Скарбничка злодюжка. Скарбничка злодюжка вчить дітей цінувати гроші, розвиває фінансову грамотність з грою та забавою. Сприяє формуванню навичок накопичення та відповідальності.
 23. Балансборд. Балансборд розвиває координацію, зміцнює м’язи, підтримує фізичну форму. Цікаве заняття для дитини, що активізує рухову активність.
 24. Іграшковий пістолет з м’якими кулями. Іграшковий пістолет з м’якими кулями розвиває влучність та координацію. Він забезпечить безпечні та активні ігри на свіжому повітрі, сприяючи фізичному розвитку.
 25. Дошка для малювання 3D. «Magic 3D Drawing Board» – унікальна технологія 3D ефекту, що перетворює будь-які лінії на дошці на об’ємні зображення – просто варто надіти 3D окуляри!
 26. Набір фокусів. Набір фокусів розвиває спритність, мислення, впевненість і дозволяє хлопчикові дивувати друзів, стаючи центром уваги.
 27. Скарбничка-сейф. Скарбничка-сейф виховує фінансову грамотність та відповідальність, допомагає формувати цілі для накопичень, розвиває розуміння вартості грошей.
 28. Машинка перевертня. Машинка перевертня розвиває моторику та логіку, пробуджує інтерес до техніки, обіцяючи години захоплюючої гри.
 29. Розбірні гантелі. Розбірні гантелі сприяють фізичному розвитку, зміцнюють м’язи та формують звичку до здорового способу життя з юних років.
 30. Планшет. Планшет відкриє хлопчику світ освітніх ігор, електронних книг та нових хобі. Зручний для навчання та розваг.
 31. Дартс. Дартс не тільки цікава та захоплююча гра, але й чудовий вид спорту. Він доступний кожному – від новачка до професіонала. І більше нічого не потрібно, окрім гарної компанії!
 32. Ігрові навушники з підсвічуванням. Ігрові навушники з підсвічуванням занурюють в атмосферу віртуальних світів, забезпечують високу якість звуку та підкреслюють стиль користувача.
 33. Румбокс (мініатюрний конструктор інтер’єру). Румбокс розвиває просторове мислення та інженерні навички, дозволяючи створювати унікальні інтер’єри. Це занурення у світ дизайну та архітектури, що стимулює творчість та увагу до деталей.
 34. Пістолет катапульта з літаками, що літають, air battle. Пістолет катапульта з літаючими літаками Air Battle розвиває моторику, координацію та уяву, занурюючи у захоплюючий світ авіації та стратегії.
 35. Енциклопедія. Енциклопедія розширює кругозір, живить допитливість та підтримує академічні інтереси, формуючи фундамент освіти.
 36. Електромеханічний конструктор LEGO. Розвиває інженерне мислення, вчить основ механіки та електроніки. З LEGO хлопчик побудує свої унікальні моделі, дізнається про принципи роботи механізмів.
 37. Розумний рюкзак з екраном. Розумний рюкзак з екраном перетворить кожну поїздку до школи на захоплюючу пригоду, дозволяючи виразити індивідуальність через змінні зображення та зручно організувати навчальні приналежності.
 38. Набір для настільного тенісу. Сприяє розвитку реакції, координації, тактичного мислення та підтримує фізичну форму, зміцнюючи здоров’я. Забезпечує захоплююче спілкування з друзями та сім’єю.
 39. Мурашина ферма. Розвиває спостережливість та інтерес до біології, дозволяючи дізнатися про життя мурах та їхню взаємодію в колонії.
 40. Ігрова приставка. Ігрова консоль відкриває світи пригод, розвиває реакцію та стратегічне мислення. Подаруйте хлопчику ключ до веселощів та навчання через гру.
 41. Світлова пісочниця. Світлова пісочниця розвиває творчість та моторику, занурює у світ фантазій та пригод. Граючи, хлопчик вчиться створювати, експериментувати та досліджувати.
 42. Магнітні пісочні годиники. Магнітні пісочні годиники розвивають допитливість, демонструючи магнетизм. Вони вчать сприйняттям часу, стають цікавим елементом декору кімнати.
 43. Інтерактивний робот-собака. Інтерактивний робот-собака розвиває відповідальність та навички догляду, одночасно навчаючи програмування через гру, сприяючи творчому мисленню.
 44. Годиник для хлопчиків. годиник допоможе хлопцеві вчитися пунктуальності, організовувати свій час і стане вірним супутником у пригодах.
 45. Фотоконструктор. Вам подобається піксель-арт? Любите оригінальні фотокартини? Шукаєте ідею для незвичайного подарунка? У всіх цих випадках фотоконструктор це те, що потрібно!
 46. Збірна модель «Розумний папір». Збірна модель “Розумний папір” розвиває дрібну моторику, логіку та уяву, пропонуючи пізнавальне заняття, що супроводжується почуттям задоволення від власноруч створеного об’єкта.
 47. Міні парасолька. Міні-парасолька зручна у носінні, захистить від дощу та сонця, підкреслює індивідуальність та самостійність дитини.
 48. Набір для боксу дитячий. Дитячий боксерський набір розвиває фізичну форму, координацію та витривалість, допомагає зняти стрес та навчитися концентрації.
 49. Настільний аерохокей. Настільний аерохокей розвиває реакцію, координацію та тактику. Забезпечує активний відпочинок та веселощі у компанії друзів, зміцнюючи дружні зв’язки.
 50. Дитячий смарт-годиник. Дитячий смарт-годиник забезпечить зв’язок з дитиною, контроль розташування та підтримає інтерес до технологій.
 51. Комп’ютерне крісло ігрове. Ігрове крісло забезпечує комфорт і підтримку при тривалому сидінні, підвищуючи концентрацію і занурення у світ ігор.
 52. Магнітний дартс. Магнітний дартс розвиває влучність та концентрацію, забезпечує безпечну гру завдяки магнітам замість гострих кінців. Підходить для сімейного дозвілля.
 53. Портативна колонка. Портативна колонка дозволяє хлопчику насолоджуватись улюбленою музикою скрізь: у поході, на велопрогулянці, влаштувавши вдома міні-дискотеку.
 54. Планшет для малювання Xiaomi. Фотосесія дарує спогади, підіймає самооцінку та розвиває почуття стилю. Будь-яка дівчинка відчує себе особливою, зобразивши моменти радості.
 55. Фінгерборд. Фінгерборд розвиває дрібну моторику, тренує увагу та терпіння. Це мініатюрний скейтборд подарує години захоплюючих трюків, сприяючи розвитку координації та креативності.
 56. Бездротовий караоке-мікрофон. Бездротовий караоке-мікрофон розвиває музикальні здібності та впевненість, дозволяючи юному таланту висловлювати себе та веселитися, не обмежуючись проводами.
 57. Кухоль хамелеон. Кухоль-хамелеон змінює колір при наповненні гарячим напоєм, дивуючи й радуючи хлопчика, роблячи кожен сніданок веселим та цікавим.
 58. Моноблок. Моноблок заощаджує простір, об’єднуючи комп’ютер та монітор. Ідеальний для навчання, ігор та творчості, стаючи надійним помічником у розвитку.
 59. Плед-покривало Magic Blanket. Magic Blanket – ніжний і затишний плюшевий плед з візерунками, що світяться. Протягом дня покривало збирає світло, а вночі візерунки на ньому починають чарівно світитись.
 60. Світиться карта зоряного неба. Карта зоряного неба, що світиться, занурює в астрономію, розвиває уяву і допитливість, створює затишок і мрії про космічні подорожі.
 61. Стіл-трансформер для ноутбука. Стіл-трансформер адаптується під зростання та завдання, забезпечуючи комфорт та порядок у навчанні та іграх. Зручний у використанні та зберіганні.
 62. Магічна куля для прийняття рішень
 63. Килимок для миші, що світиться. Килимок, що світиться, прикрасить робоче місце, створить атмосферу для ігор і навчання, підвищить комфорт і настрій.
 64. Іграшка танцюючий кактус. Танцюючий кактус розважає та навчає, пропонуючи музичні ігри та забавні рухи, що сприяє розвитку ритму та уваги у хлопчика.
 65. Акваферма. Акваферма поєднує акваріум і міні-сад, розвиваючи відповідальність та інтерес до біології, даруючи умиротворення та нові знання про взаємозв’язок природи.
 66. Танк на радіокеруванні з водяними кульками. Танк на радіокеруванні з водяними кульками розвиває моторику, логіку та тактичне мислення. Ігри на свіжому повітрі підтримують активність та веселощі.
 67. Розумна гірлянда. Розумна гірлянда створює атмосферу чарівництва, розвиває творчі здібності та управляється зі смартфона, що робить її зручним та сучасним подарунком.
 68. Настільна гра. Настільна гра розвиває логіку, стратегічне мислення та вчить командній роботі, збагачуючи дозвілля цікавими завданнями та пригодами.
 69. Інтерактивний робот-динозавр. Інтерактивний робот-динозавр розвиває фантазію та логіку, вчить турботі через гру, стає вірним товаришем хлопчика у дослідженні стародавнього світу.
 70. iPhone. iPhone поєднує в собі сучасні технології та стиль. З його допомогою хлопчик зможе досліджувати світ додатків, навчатися та спілкуватися.
 71. Кігурумі. Кігурумі поєднує тепло піжами, затишок та веселощі костюма улюбленого героя, подарувавши хлопчику радість та комфорт у повсякденних пригодах.
 72. Залізниця. Залізниця розвиває логіку та просторове мислення, дозволяє хлопчику будувати маршрути, керувати рухом, створювати свій транспортний світ.
 73. Бездротові навушники «вкладиші». Бездротові навушники дарують свободу рухів та комфорт. Вони ідеальні для прослуховування музики, ігор або занять спортом, зберігаючи повну мобільність.
 74. Настільний органайзер. Організатор на стіл допоможе хлопчику впорядкувати канцелярію, зосередитися на навчанні та розвинути організованість, позитивно впливаючи на його звички.
 75. Батут дитячий. Батут розвиває координацію, фізичну форму і приносить радість активному хлопчику, збагачуючи його дозвілля динамічною грою.
 76. Фітнес-браслет. Фітнес-браслет мотивує хлопчика до активності, відстежуючи кроки та спортивні досягнення. Це стимулює інтерес до здорового способу життя та допомагає формувати корисні звички.
 77. Кросівки з підсвічуванням для хлопчика. Кросівки з підсвічуванням подарують хлопчику не лише зручність, а й захоплення від гри світла. Вони безпечні в темний час і роблять образ незабутнім.
 78. Набір для вирощування рослин. Набір для вирощування рослин розвиває терпіння, відповідальність та інтерес до біології, дозволяючи спостерігати за дивом зростання живого.
 79. Крісло-мішок. Крісло-мішок адаптується під форму тіла, забезпечуючи комфорт при читанні, іграх чи відпочинку. Доповнить інтер’єр та стане затишним куточком для дитини.
 80. Радіокерований літак із пінопласту. Радіокерований літак дозволяє хлопчику дізнатися про основи аеродинаміки та механіки польотів, розвиває координацію та увагу, обіцяє години захоплюючих ігор на свіжому повітрі.
 81. Іграшка для вивчення анатомії. Іграшка для вивчення анатомії допомагає пізнати пристрій тіла, розвиває допитливість та логіку, стимулює інтерес до науки та медицини.
 82. Нічник. Нічник дарує затишок та безпеку, допомагаючи хлопчику засинати спокійно. Створює чарівну атмосферу, проганяючи страх темряви.
 83. Дитячий квадроцикл. Дитячий квадроцикл розвиває координацію, увагу та реакцію. Приносить радість активного відпочинку на природі, сприяє любові до спорту та пригод.
 84. Світлодіодна стрічка для підсвічування кімнати. Світлодіодна стрічка створює затишок, що дозволяє змінювати атмосферу кімнати за настроєм. Дарує радість самостійного декорування простору.
 85. Конструктор машина з електродвигуном. Розвиває інженерне мислення та моторику. Стимулює інтерес до науки, техніки. Забезпечує години захоплюючої творчості.
 86. Дитячий мікроскоп. Дитячий мікроскоп розкриває таємниці маленького світу, розвиває допитливість та стимулює навчання через захоплюючі експерименти.
 87. Бездротові клавіатура та миша. Зручність та свобода рухів з бездротовою клавіатурою та мишею допоможуть хлопчику організувати робочий простір та ігри без плутанини проводів.
 88. Генератор мильних бульбашок. Гра з мильними бульбашками розвиває моторику та уяву, дарує радість та веселощі, сприяє активним іграм на свіжому повітрі.
 89. Електросамокат дитячий. Електросамокат розвиває координацію, вчить дбайливо ставитися до техніки та дарує свободу пересування, сприяючи активному відпочинку на свіжому повітрі.
 90. Мотоцикл на радіокеруванні. Мотоцикл на радіокеруванні розвиває моторику, координацію та увагу. Стимулює інтерес до техніки та стратегічного планування. Забезпечує активне та захоплююче проведення часу.
 91. Тамагочі. Тамагочі розвиває відповідальність, навчаючи до турбот через гру. Віртуальний вихованець вимагає уваги, як справжній, формуючи добрі звички.
 92. Сольова лампа. Сольова лампа створює затишне свічення, яке заспокоює перед сном, та іонізує повітря, благотворно впливаючи на самопочуття.
 93. Кермо ігрове. Ігрове кермо занурює у світ гонок, розвиває координацію та реакцію. Подарунок, що сприяє захоплюючому дозвіллю та новим навичкам.
 94. Ноутбук трансформер. Ноутбук трансформер поєднує в собі потужність комп’ютера та мобільність планшета, забезпечуючи гнучкість у навчанні та розвагах. Ідеальний для навчання та ігор.
 95. Набір для випалювання по дереву. Набір для випалювання розвиває творчість, моторику та увагу, дарує задоволення від створення унікальних виробів, навчає терпіння та акуратності.
 96. Столик для автокрісла. Столик для автокрісла забезпечить комфорт у дорозі, дозволяючи хлопчику малювати, грати чи їсти, даруючи спокій батькам за кермом.
 97. Настільний світильник світлодіодне дерево. Світлодіодне дерево створить затишок у кімнаті хлопчика, забезпечить комфортне освітлення для читання та ігор, додасть стиль та індивідуальність інтер’єру.
 98. Подарунок-враження для хлопчика. Подарунок-враження розвиває креативність та горизонти хлопчика, залишаючи яскраві спогади та позитивні емоції, що важливо для його гармонійного розвитку.
 99. Радіокерований катер.
 100. Електрична зубна щітка для дітей. Електрична зубна щітка зацікавить хлопчика ігровим дизайном, полегшить догляд за зубами, зробить процес цікавим та формує корисну звичку.
 101. Рукавички Гаррі Поттер. Надихають на подвиги, як у романах про Гаррі Поттера, занурюючи у світ чарівництва та пригод. Створюють відчуття причетності до улюбленої історії.
 102. Набір оригамі. Барвистий дитячий набір для складання 3D фігурок із паперу за японською методикою Оригамі. Навіть, якщо ваш хлопчик жодного разу не пробував робити фігурки з паперу, все вийде. У кожному наборі є докладна і зрозуміла інструкція із фотографіями. Складання фігурок з паперу – оригінальна творчість та справжнє мистецтво!
 103. Експрес-скульптор (Pinart 3D). Експрес скульптор розвиває уяву та дрібну моторику, дозволяючи створювати унікальні 3D-відбитки. Цікава гра, що стимулює творчість та посидючість.
 104. Плазмова куля. Плазмовий шар вражає уяву, демонструючи візуальні ефекти електричних розрядів. Це не лише прикраса кімнати, а й цікавий спосіб познайомитись із фізикою.
 105. Дитячі рації. Дитячі рації розвивають комунікативні навички, стимулюють пригоди на свіжому повітрі та зміцнюють почуття незалежності.
 106. Ігровий намет для хлопчика. Ігровий намет стане затишним куточком для хлопчика, де він зможе влаштувати пригоди, розвиваючи уяву та самостійність.
 107. Гоночний автотрек із машинками. Гоночний автотрек розвиває реакцію та моторику, занурює у світ швидкості та стратегії. Гра подарує години захоплюючого дозвілля, згуртує з друзями.
 108. Робот-конструктор на сонячній батареї. Робот-конструктор на сонячних батареях сприяє розвитку інженерного мислення та екологічної обізнаності. Складання своїми руками вчить терпінню та акуратності, а робота від сонячної енергії демонструє принципи відновлюваних джерел енергії.
 109. Зв’язування куль із гелієм. Зв’язування гелієвих куль внесе веселощі у дитяче свято, розвиваючи уяву та стане яскравою окрасою фотографій на згадку.
 110. Портативна колонка з екраном та іграми. Колонка поєднує в собі якісне звучання, інтерактивний екран та встановлені ігри. Вона стане джерелом розваг та прикрасить кімнату яскравістю.
 111. Торт. Торт підіймає настрій, прикрашає свято та дарує радість смаку, створюючи незабутні спогади.
 112. Інтерактивна модель Сонячної системи. Інтерактивна модель Сонячної системи познайомить дитину з космосом, розвиваючи її інтерес до астрономії та науки, стимулюючи освітній процес та уяву.
 113. Настінний годиник. Настінний годиник привчить хлопчика до пунктуальності, організує його час і прикрасить інтер’єр кімнати, відображаючи інтереси юного власника.
 114. Чохол-акумулятор. Чохол-акумулятор подовжить час ігор та спілкування на смартфоні, забезпечивши безперервний доступ до улюблених додатків та сервісів.
 115. Пляшка для води. Пляшка для води підтримає гідратацію хлопчика у школі, тренуваннях, подорожах. Екологічний вибір сприяє здоровому способу життя.
 116. Набір для дослідження з хімії. Розвиває допитливість, навчає наукового підходу. Через експерименти хлопчик пізнає основи хімії, що сприяє інтелектуальному зростанню.
 117. Нічник 3D. Нічник 3D створює затишну атмосферу, допомагає подолати страх темряви та занурює у світ снів з улюбленими героями.
 118. Підставка для ноутбука з охолодженням. Підставка з охолодженням продовжує життя ноутбука, запобігає перегріву та збої в роботі, забезпечуючи комфортні умови для ігор та навчання.
 119. Хом’як-повторюшка, що говорить. Хом’як-повторюшка, що говорить, розважає, розвиває мову й увагу. У грі хлопчик навчається спілкуванню, наслідуючи кумедних фраз свого пухнастого друга.
 120. Набори для досліджень з фізики. Набори з фізики розвивають логіку та практичні навички, відкривають світ науки, надихають на винаходи, формують наукове мислення.
 121. Ковзани. Ковзани розвивають координацію, зміцнюють м’язи, приносять радість активного відпочинку на свіжому повітрі. Дарують дитині впевненість у рухах та нові захоплення.
 122. Мікроскоп для смартфона. Мікроскоп для смартфона відкриває світ мікроскопії, стимулює допитливість та вчить науці через гру, роблячи навчання непомітним та захоплюючим.
 123. Набір юного художника у валізці. Розвиває творчі навички та уяву, вчить акуратності та плануванню. Валіза зручна для зберігання та перенесення.
 124. Флораріум. Флораріум розвиває відповідальність, вчить турботі про живе, дарує задоволення від спостереження за світом, що росте.
 125. Набір для бадмінтону. Набір для бадмінтону розвиває спритність, реакцію, сприяє активному відпочинку на свіжому повітрі та зміцненню здоров’я.
 126. Плед із рукавами. Плед з рукавами дарує тепло та свободу рухів. Ідеальний для читання, ігор та відпочинку, зберігаючи затишок у прохолодні дні.
 127. Дерев’яний конструктор. Розвиває інтелект та моторику, стимулює творчість. Конструктор з дерева довговічний та екологічний, сприяє навчанню через гру.
 128. Мольберт. Мольберт розвиває творчі здібності, дрібну моторику та уяву. Підтримує інтерес до мистецтва, даруючи свободу самовираження та нові хобі.
 129. iPad. iPad відкриває двері у світ навчання та розваг: навчальні програми, ігри, книги. Допомагає розвивати творчі навички та утримує увагу на навчанні.
 130. Екшен-камера та аксесуари. Екшен-камера дозволить сфотографувати захоплюючі пригоди, а аксесуари розширять можливості зйомки. Ідеально для молодого дослідника.
 131. Гірлянда штора. Гірлянда-штора створить у кімнаті хлопчика атмосферу затишку та чаклунства, стане джерелом м’якого світла для читання та ігор.
 132. Солодкий бокс. Солодкий бокс здивує різноманітністю смаків і подарує радість хлопчику, зміцнюючи приємні спогади про вашу увагу.
 133. Настільний годиник. Настільний годиник привчить хлопчика до пунктуальності, організує режим дня і стане стильним акцентом в інтер’єрі його кімнати.
 134. Планшет для малювання водою. Планшет для малювання водою подарує хлопцеві світ творчості без бруду. Розвиває уяву та моторику, а малюнки зникають, даючи місце новим ідеям.
 135. Набір для виготовлення слаймів. Набір для слаймів розвиває творчість і моторику, дарує години захоплюючих експериментів, навчаючи основ хімії в ігровій формі.
 136. Фотоальбом. Фотоальбом збереже спогади про дитинство, допоможе розвинути почуття смаку та увагу до деталей, стане особистим скарбом.
 137. Конструктор LEGO для хлопчиків. Конструктор LEGO стимулює розвиток моторики, логічного мислення та креативності, пропонуючи незліченні варіанти складання та гри.
 138. Пазл. Пазл розвиває логіку та просторове мислення, покращує концентрацію та терпіння, дарує радість самостійно зібраної картинки.
 139. Постільна білизна для хлопчика. Постільна білизна з героями улюблених казок забезпечить комфортний сон хлопчика, оточивши його турботою та надихаючи на солодкі сни.
 140. Кіт. Кіт розвиває турботу і відповідальність, стане вірним другом, навчить дружбу та взаємодопомоги.
 141. Настільний футбол. Настільний футбол розвиває спритність, стратегічне мислення та сприяє соціалізації, навчаючи в ігровій формі працювати у команді.
 142. М’яка іграшка Кіт-батон. М’який кіт-батон стане вірним супутником в іграх та сні, даруючи затишок та захист від страхів уночі. Сприяє розвитку емпатії та уяви.
 143. Фігурки Месники. Фігурки Месників втілюють героїв коміксів, стимулюють фантазію, розвивають ігрові навички та вчать доблесті, дозволяючи хлопцеві створювати власні історії справедливості та мужності.
 144. Ігровий комплекс домашній. Ігровий комплекс розвиває фізичні навички, стимулює уяву та підтримує активність дитини у комфорті будинку.
 145. Прогулянка конями. Прогулянка на конях розвиває координацію, зміцнює м’язи, вчить керувати твариною, дарує свободу руху та свіже повітря. Це унікальний досвід, що поєднує спорт та спілкування з природою.
 146. Електроскейт. Електроскейт забезпечує мобільність, розвиває координацію та баланс, подарує години активного відпочинку на свіжому повітрі, сприяючи здоровому способу життя.
 147. Ліхтарик для читання книг. Ліхтарик для читання забезпечує комфортне освітлення сторінок без занепокоєння батьків про зір дитини. Сприяє захопленню книгами та турботою про свій простір.
 148. Качка Лалафанфан. Качка Лалафанфан сприяє розвитку емоційного інтелекту, стає вірним супутником в іграх та утішником у моменти смутку.
 149. Бластер з м’якими кулями. Бластер з м’якими кулями розвиває моторику та влучність, забезпечуючи безпечну гру. Сприяє активним розвагам на свіжому повітрі, зміцнюючи здоров’я.
 150. Набір для ліплення із глини. Набір для ліплення розвиває моторику, уяву та творчі здібності дитини, дає простір для самовираження та захоплення ремеслом.
 151. Подушка ортопедична. Ортопедична подушка подарує хлопчику здоровий сон, забезпечивши правильне положення шиї та спини, що сприяє повноцінному відпочинку та зростанню.
 152. Туалетна вода для хлопчиків. Туалетна вода для хлопчиків надає впевненості, сприяє формуванню почуття стилю та уваги до особистої гігієни з юних років.
 153. Інтерактивний планшет для малювання. Інтерактивний планшет для малювання розвиває творчі навички, моторику та уяву, відкриваючи нові горизонти для навчання та розваги.
 154. Картини за номерами та контуром. Картини за номерами розвивають творчі здібності та моторику, вчать терпінню, зосередженості. Подаруйте хлопчику світ кольору та можливість створити власний шедевр.
 155. Електронна книга. Електронна книга відкриває доступ до світу літератури у компактному форматі, сприяючи розвитку інтелекту та уяви.
 156. Принтер. Принтер розкриває простір для творчості та навчання: друк рефератів, створення фотоальбомів, виготовлення виробів. Сприяє розвитку відповідальності та самостійності.
 157. Іграшка антистрес. Антистрес іграшка допомагає зняти напругу, розвиває моторику та концентрацію, забезпечує психологічний комфорт та спокій під час стресу.
 158. Подушка-іграшка. Подушка-іграшка поєднує затишок та розвагу, забезпечуючи комфортний сон і стаючи вірним супутником в іграх, підтримуючи фантазію та творчість дитини.
 159. Дитячий помповий дробовик. Дитячий помповий дробовик розвиває влучність та координацію, підтримує активність на свіжому повітрі та дарує радість гри.
 160. Картина з ниток. Картина з ниток розвиває дрібну моторику, терпіння та увагу. Це творче захоплення, що сприяє розвитку фантазії та почуття стилю.
 161. Гра Монополія. Монополія розвиває стратегічне мислення, вчить фінансову грамотність та планування. У процесі гри хлопчик навчається спілкуватися, домовлятися та приймати рішення.
 162. Танцюючий робот. Танцюючий робот розвиває моторику, уяву та почуття ритму. Він стане другом та мотиватором для навчання через гру.
 163. Шахи. Шахи розвивають стратегічне мислення, вчать планування та терпіння. Гра стимулює інтелект, культивує навички розв’язання задач.
 164. Будиночок розмальовка. Будиночок розмальовка розвиває творчість, дрібну моторику та дарує радість самостійного створення затишного простору.
 165. Кухоль Гаррі Поттер. Кружка Гаррі Поттер занурить хлопчика у світ чаклунства за сніданком, зробить кожен ковток напою частиною улюбленої історії, зміцнить інтерес до читання.
 166. Музичний інструмент. Музичний інструмент розвиває творчі здібності, покращує координацію. У грі на ньому хлопчик знайде джерело радості та нове хобі.
 167. Бомбочки для ванни своїми руками. Домашні бомби для ванни порадують будь-якого хлопчика. Вони додадуть захопливості в процес купання, перетворивши його на справжню пригоду з кольоровими вирами та ароматами.
 168. Гіроскутер. Гіроскутер розвиває баланс та координацію, підтримує фізичну активність та подарує радість швидкісного плавного пересування на свіжому повітрі.
 169. Повітряний змій. Повітряний змій розвиває координацію, моторику, пробуджує інтерес до фізики та природи, вчить терпінню та наполегливості, подарує радість активного відпочинку на свіжому повітрі.
 170. Фігурка людина-павук. Фігурка Людини-павука надихає на героїзм та справедливість, розвиває уяву та творчість, стаючи вірним супутником в іграх.
 171. Планшет для малювання Magic Pad. Magic Pad розвиває творчі здібності, допомагає дитині навчатись через гру. Екран, що світиться, надихає на малювання, а легкість стирання дозволяє створювати без обмежень.
 172. Шарф Гаррі Поттер. Шарф Гаррі Поттер занурює у чарівний світ, викликаючи усмішку та тепло у холоди. Символ приналежності до спільноти фанатів зміцнює дружбу.
 173. Іграшка йо-йо. Йо-йо розвиває моторику, координацію та терпіння. Захоплюючі трюки сприяють концентрації уваги та творчому мисленню.
 174. Дитяча помпова рушниця з м’якими кульками. Розвиває влучність та координацію, забезпечує активні ігри на свіжому повітрі, безпечно для дитини та оточуючих.
 175. Літаючий спінер бумеранг Flynova Pro. Flynova Pro поєднує в собі захоплюючу гру з фізичною активністю, розвиває спритність та координацію, подарувавши хлопчику годиник захоплюючого дозвілля.
 176. Срібний ланцюжок для хлопчика. Срібний ланцюжок стане чудовим подарунком для хлопчика. Такий стильний аксесуар підкреслює індивідуальність. Ідеальна, як і для повсякденного носіння, так і для будь-яких заходів. Бувають моделі зі срібла та нержавіючої медичної сталі.
 177. Кубик Рубик. Кубик Рубик розвиває логіку, увагу та просторове мислення. Це захоплююча головоломка, що підтримує інтелектуальний інтерес та терпіння.
 178. Спортивний костюм для хлопчика. Спортивний костюм забезпечить комфорт та свободу рухів хлопчику в активних іграх та спорті, підтримуючи його прагнення до здорового способу життя.
 179. Рюкзак для хлопчика. Рюкзак – зручність та стиль в одному. З ним шкільне приладдя завжди під рукою, а модні дизайни підкреслюють індивідуальність.
 180. Флешка. Флешка збереже важливі моменти життя та проєкти, забезпечить мобільність даних та незалежність від інтернету. Надійний аксесуар для навчання та хобі.
 181. Збірна модель. Збірна модель розвиває дрібну моторику, логіку та терпіння. Вона занурює у світ конструювання, обіцяючи години захоплюючої творчості.
 182. Конверт із грошима. Конверт із грошима дарує хлопцеві свободу вибору – купівля іграшок, книг чи накопичення на заповітну мрію. Це перший крок до фінансової грамотності.
 183. Розумний термос. Розумний термос збереже напої в потрібному стані, чи то холодний лимонад влітку, чи гарячий чай взимку, допомагаючи хлопчику залишатися здоровим та енергійним у будь-яку пору року.
 184. Капці. Капці гарантують тепло та затишок, захищаючи ніжки від холодної підлоги. З ними кожен крок по дому стане комфортним та безпечним, запобігаючи ковзанню.
 185. Термокухоль. Термокухоль зберігає напої гарячими або холодними, зручний в походах і в школі, стане вірним супутником для активного хлопчика.
 186. Набір молодий парфумер.
 187. Надувний матрац пляжний. Надувний пляжний матрац забезпечить хлопчику веселощі на воді та комфортний відпочинок під сонцем, сприяючи активному та здоровому літньому дозвіллі.
 188. Іменний 3D-світильник. Іменний 3D-світильник створить затишок у кімнаті хлопчика, подарує комфортне світло для читання та ігор, а персоналізація зробить подарунок неповторним, відбиваючи захоплення та характер.
 189. Рюкзак для школи 1-5 клас ортопедичний. Ортопедичний рюкзак забезпечить правильну поставу і комфорт для хлопчика, що росте, зберігаючи здоров’я спини в навчальні роки.
 190. Чохол для валізи. Чохол для валізи захистить багаж у подорожах, збереже його зовнішній вигляд та полегшить розпізнавання серед інших на стрічці багажу.
 191. Набір для розпису ялинкових прикрас. Набір для розпису ялинкових прикрас розвиває творчість, дрібну моторику та уяву, що дозволяє хлопцеві створити унікальний новорічний декор.
 192. Килимок для йоги. Килимок для йоги підтримає фізичну форму хлопчика, допоможе зосередитись та навчить релаксації. Це внесок у здоров’я та гармонію.
 193. Вертоліт на радіокеруванні. Вертоліт на радіокеруванні розвиває координацію, логіку та увагу. Подарує години захоплюючих польотів та нові відкриття у світі техніки.
 194. Брелок для ключів дитячий. Дитячий брелок для ключів допоможе дитині вирощувати відповідальність, навчаючи оберігати особисті речі. З коханим героєм чи захопленням завжди при ньому.
 195. Шапка Гаррі Поттер. Шапка Гаррі Поттер занурює у світ чаклунства, стимулює фантазію та творчість, поєднуючи реальність із магією книг.
 196. Водний пістолет. Водний пістолет розвиває моторику та влучність, стимулює активні ігри на свіжому повітрі, зміцнюючи здоров’я. Забезпечує радість спілкування із друзями.
 197. Кулон із Гаррі Поттера. Кулон зі світу Гаррі Поттера занурює у чарівну атмосферу, стимулює фантазію та любов до читання. Символ приналежності до магічного співтовариства надихає на подвиги та мрії.
 198. Шоколадний батончик. Шоколадний батончик порадує хлопчика, посилюючи його енергію та піднімаючи настрій завдяки ендорфінам. Зручно брати із собою у походи чи на тренування.
 199. Надувне коло дитяче. Надувне коло розвиває плавання, зміцнює здоров’я, забезпечує радість літніх ігор на воді, сприяє активному відпочинку.
 200. Декоративні подушки. Декоративні подушки додадуть затишку в кімнату хлопчика і можуть бути виконані у формі його улюблених героїв, стаючи вірними супутниками в іграх та снах.
 201. Сонцезахисні окуляри для хлопчиків. Сонцезахисні окуляри оберігають очі дитини від ультрафіолету, зменшують втому зору і є модним аксесуаром, підкреслюючи індивідуальність.
 202. Толстовка для хлопчика. Толстовка зігріє в прохолоду, зручна для активних ігор і довговічна, що важливо для дитини, яка постійно перебуває в русі.
 203. Скетчбук.
 204. Рушник банний. Банний рушник забезпечить комфорт після душу, зігріє після водних процедур, стане незамінним у спортзалі та на пляжі.
 205. Рюкзак у стилі аніме. Рюкзак з аніме-героями поєднує функціональність та стиль, відбиваючи захоплення. Він буде супроводжувати у школі та подорожах, підтримуючи інтереси дитини.
 206. Чарівний промінь. Інтерактивний набір для малювання в темряві складається з фотолюмінесцентного екрана в рамці-планшеті, світлового маркера та трафаретів. Завдяки унікальній технології, малюнки світитимуться у темряві до 30 хвилин!
 207. Набір для квілінгу. Набір для квілінгу розвиває творчість, моторику та увагу. Хлопчик зможе створювати унікальні вироби, що сприяє розвитку його фантазії та посидючості.
 208. Парасолька з вашими фотографіями. Така парасолька буде оригінальним сюрпризом для вашого хлопчика, адже він унікальний та наповнений спогадами з фотографій! Дизайн робиться за 5 хвилин у зручному онлайн-конструкторі.
 209. Силіконові шнурки. Силіконові шнурки не розплутуються, заощаджують час на вузлики та додають взуття яскравості. Універсальність та практичність роблять їх зручним аксесуаром у житті хлопчика.
 210. Світильник із вашим фото або оригінальним принтом. Світильник з індивідуальним дизайном стане унікальним акцентом у кімнаті хлопчика, створюючи атмосферу затишку та надихаючи на мрії.
 211. Ігровий комплекс із м’яких блоків. Ігровий комплекс з м’яких блоків стимулює розвиток моторики, уяви та логіки. Забезпечує безпечну фізичну активність, сприяє творчості та самостійності у грі.
 212. Кастинг у школі моделей. Кастинг у модельній школі розвиває впевненість, стиль та манери, відкриває двері у світ моди та мистецтва, пропонуючи нові можливості для самовираження та кар’єри.
 213. Дитяче крісло. Дитяче крісло забезпечить комфорт та правильну поставу дитини, створюючи затишний куточок для відпочинку, ігор та читання.
 214. Більярд настільний. Настільний більярд розвиває логіку, влучність та стратегічне мислення. Він збирає друзів та зміцнює сімейні зв’язки, збагачуючи дозвілля.
 215. Магнітно-маркерна дошка. Магнітно-маркерна дошка розвиває творчість та лист, дозволяє швидко змінювати малюнки та записи, підходить для навчання та ігор.
 216. Подушка з вашим фото або оригінальним принтом. Персоналізована подушка – це не тільки затишний елемент декору, а й втілення захоплень хлопчика, що сприяє створенню власного простору та комфорту. Можна зробити власний дизайн або вибрати оригінальні принти з колекції. Ваш дизайн робиться за 5 хвилин в онлайн-конструкторі. Відмінно виглядає колаж з декількох фотографій. Подушки можна вибрати різних форм та розмірів. Висока якість матеріалів.
 217. Набір для скрапбукінгу. Набір для скрапбукінгу розвиває творчість, посидючість та дрібну моторику. Дитина навчається проектувати, створювати унікальні речі та зберігати спогади.
 218. Плед із вашим фото або оригінальним принтом. Плед з улюбленими героями стане джерелом затишку та натхнення для хлопчика, зігріє у холоди та допоможе оточити його турботою. Можна зробити власний дизайн або вибрати оригінальні принти з колекції. Свій дизайн робиться за 5 хвилин в онлайн-конструкторі. Відмінно виглядає колаж із кількох фото. Пледи виконують з увагою до деталей. Тканина м’яка та приємна на дотик. Висока якість друку.
 219. Футболка для хлопчика. Футболка – практичний та універсальний подарунок. Вона стане в нагоді у повсякденному житті, для занять спортом або прогулянок. Комфорт та стиль в одному предметі гардероба роблять її чудовим вибором.
 220. Чохол для мобільного телефону. Чохол захистить мобільник хлопчика від ударів та подряпин, зберігаючи його зовнішній вигляд та функціональність. Практичний та стильний аксесуар.
 221. Велосипед для хлопчика. Велосипед розвиває фізичну форму, координацію та почуття свободи. Дозволяє досліджувати світ, зміцнює здоров’я та дарує радість руху на свіжому повітрі.
 222. Іграшка, що розвиває. Вона стимулює моторику, логічне мислення, пропонуючи кумедні експерименти з повітрям та рухом, обіцяючи години захоплюючої гри.
 223. Сумка для ноутбука. Сумка для ноутбука забезпечує безпеку пристрою в поїздках та навчанні, доповнює стиль та підкреслює серйозність підходу до навчання та роботи.
 224. Кактус. Кактус вчить турботі та відповідальності, не вимагає складного догляду. Це зелений друг, що сприяє захопленню біологією та природою.
 225. Мантія з Гаррі Поттера. Мантія Гаррі Поттера надихає на пригоди, розвиває уяву та занурює у світ магії, роблячи читання книг ще цікавішим.
 226. Куртка для хлопчика. Куртка забезпечить тепло та комфорт у холодну пору року, захистить від вітру та дощу, підтримає активний спосіб життя на вулиці.
 227. Комп’ютерні окуляри із захистом зору. Захистять очі від втоми при використанні гаджетів, знизить ризик проблем із зором, покращать концентрацію на навчанні та іграх.
 228. Штани для хлопчика. Штани – практичний вибір, забезпечують комфорт та свободу рухів в іграх, навчанні. Стильні та функціональні, підкреслюють індивідуальність та зміцнюють впевненість хлопчика.
 229. Шкарпетки для хлопчика. Шкарпетки – практичний подарунок, що забезпечує комфорт та тепло ніг у повсякденному житті хлопчика.
 230. Гіпсові фігурки для розфарбовування. Розвивають творчість, дрібну моторику та увагу. Подарують години захоплюючого дозвілля, залишаючи простір для фантазії та самовираження.
 231. Пістолет із м’якими кулями. Пістолет з м’якими кулями розвиває влучність та координацію. Безпечний для ігор у приміщенні, сприяє активним розвагам та дружнім змаганням.
 232. Набір молодий біолог. Розвиває допитливість та пізнавальні здібності, відкриває таємниці живої природи, вчить спостережливості та терпінню.
 233. Набір шоколадних цукерок. Шоколад радує та бадьорить, а різноманітність цукерок у наборі дивує та надихає на відкриття нових смаків.
 234. Гель для душу. Гель для душу забезпечить хлопчикові турботу про шкіру, свіжість на весь день та впевненість. Підходить для щоденного використання та спорту.
 235. Дитяче автокрісло.

Дивіться також:

95+ ідей, що подарувати другу на День Народження 10 років

120+ ідей, що подарувати сину на 10 років

Цікаві ідеї, що подарувати брату на 10 років

270+ ідей, що подарувати дочці на 10 років

175+ ідей, що можна подарувати на 10 років

150+ ідей, що можна подарувати дівчинці на 10 років

Що подарувати подрузі на День Народження 10 років

Що подарувати сестрі на День Народження 10 років

Прокрутити вгору