Головна » 120+ ідей, що подарувати сину на 7 років
що подарувати сину на 7 років

120+ ідей, що подарувати сину на 7 років

День народження улюбленого сина – це дуже важливе, хвилююче свято. І, природно, кожен з батьків намагається вибрати найкращий подарунок синочку. Однак, враховуючи всю важливість свята, а також те, що діти на нього дуже сильно чекають, тут важливо не схибити й зробити справді правильний подарунок сину на 7-річчя. Адже в цьому віці діти особливо вразливі. Вони мають свої очікування від свята, які полягають у виконанні бажань.

Вибираючи, що можна подарувати сину на 7 років, слід враховувати, що в цьому віці у дітей безліч захоплень, які постійно змінюються. Тому можна вибрати презент, виходячи з вже наявного захоплення, або дати можливість дізнатися дитині щось нове. Для цього існує безліч різних пізнавальних наборів, про які розповідають експерти порталу подарунків topchuk.com.

Цінова категорія презенту не така важлива. Діти ще дуже знають і вміють реально оцінювати цей чинник. Хлопчиків у 7 років можна здивувати багатьом і річ при цьому не обов’язково має бути дорогою. У день народження важливо подарувати свято, яке супроводжується незабутніми емоціями. А для того, щоб допомогти вам, наші експерти зробили цікаву статтю, яка допоможе обрати подарунок коханому сину.

Вражаючі ідеї, що можна подарувати сину на 7 років

Радіокерована машинка.
 1. Електронний тир.
 2. Астропланетар для дому.
 3. Рюкзак до школи.
 4. Настільна гра.
 5. Дитяча валіза.
 6. Настільний хокей.
 7. Настільний органайзер для канцелярського приладдя.
 8. Ігрова приставка.
 9. Пенал.
 10. Дитячий смарт-годинник.
 11. Картина за номерами.
 12. Дитяча залізниця.
 13. Тренажер для стрибків.
 14. Планшет для малювання водою.
 15. Нічник.
 16. Аером’яч.
 17. Повітряний змій.
 18. Кігурумі.
 19. Радіокерована машинка.
 20. Дитячий мікроскоп
 21. Великий набір фломастерів.
 22. Дитяча гітара
 23. Глобус.
 24. Набір лікарів.
 25. Затишні капці.
 26. Радіокерований вертоліт.
 27. Мурашина ферма.
 28. Іграшкова будівельна техніка.
 29. Водонепроникний ліхтарик.
 30. Машинка-перевертень.
 31. Випалювальний набір.
 32. Окуляри віртуальної реальності.
 33. Тематичний торт.
 34. Відвідування аквапарку.
 35. Дитячий ноутбук.
 36. Бадмінтон.
 37. Кошик для іграшок.
 38. Монопод.
 39. Лук зі стрілами.
 40. Машина для створення бульбашок.
 41. Музичний інструмент.
 42. Підлоговий боулінг.

Подарунки від батьків

Велосипед

Вибираючи подарунок хлопчику, багатьом батькам постає питання, в який бік схилитися при його виборі: купити корисний презент або розважальний. Однак саме діти багато навичок набувають у процесі гри. Тому подарунок сину на 7-річчя від батьків може бути одночасно корисним і приносити йому справжнє задоволення та розваги. Виходячи з цих факторів, наші експерти вирішили навести ідеї саме таких подарунків:

Набір для експериментів. На сьогодні існує багато видів таких наборів. Тому такий подарунок можна дарувати знов і знов, якщо дитині таке захоплення цікаве. Тільки щоразу брати різні набори, які будуть все цікавішими, складнішими.

Включають такі набори різні хімічні реагенти, лабораторне обладнання та інструкції для проведення експериментів.

Подарунок допоможе розвинути інтерес до науки та вміння проводити наукові дослідження.

Велосипед. Кожен хлопчик у дитинстві мріє мати свій власний добрий велосипед. День народження – це чудова нагода виконати таку мрію. Адже ця річ не тільки гарна розвага, а й правильна.

Катання на свіжому повітрі зміцнює імунітет та фізичну форму.

Книжка казок. Навіть якщо дитина не любить читати, її можна до цього привчити. Для цього потрібно підібрати правильну книгу. І насамперед вона має залучити дитину зовні. Тому має бути з барвистими ілюстраціями та простим текстом. Це допоможе дитині розвивати мову, уяву, логіку.

Робот на пульті керування. Така іграшка може рухатися, видавати звуки та світитися. Подарунок допоможе імениннику познайомитися з новими технологіями та розвивати інтерес до науки.

Діти дуже швидко освоюють все нове, сучасне. Такий робот зможе захопити навіть дорослого.

Конструктор Лего. Класичний подарунок для хлопчиків та дівчаток. І попри класику, це безпрограшний варіант подарунка для хлопчика. Дитина гратиме, а в процесі гри у неї розвиватиметься логічне мислення, моторика та уява.

Набір для виготовлення слаймів. У сучасних дітей слайми дуже популярні та затребувані. Вони здатні надовго захопити їх. Їхнім додатковим плюсом для батьків виступає невелика ціна.

Але ще більший інтерес може викликати їхнє створення за індивідуальним дизайном. Для цього продаються особливі набори. Туди входить все необхідне не тільки для їх створення, а й для декору (різні блискітки, конфетті, склад, що фарбує).

Корисні подарунки

Дитячий спортивний комплекс
 • Шахи або шашки.
 • Дерев’яний конструктор.
 • Олівці, що ростуть.
 • Синтезатор.
 • Колекція цікавих книг.
 • Дитячий спортивний комплекс.
 • Ручка з невидимим чорнилом.
 • Спортивний костюм.
 • Ковзани чи ролики.
 • Іграшка-подушка.
 • Набір постільної білизни з яскравим принтом.
 • Футбольний чи баскетбольний м’яч.
 • Великий пазл.
 • Набір для випилювання.
 • Намет.
 • Неокуб.
 • Іграшкова рація.
 • Набір фарб для аквагриму.
 • Акваферми.

Що подарувати сину на 7 років оригінальне

Планшет для малювання світлом

Оригінальний подарунок сину зробити досить просто. Адже у такому віці дитину багатьом можна здивувати. Він тільки починає пізнавати світ і йому все дуже цікаво. Батькам важливо спрямувати його енергію та інтереси у потрібне русло, тоді щасливою буде не лише дитина, а й ви самі.

Вивчіть різні сучасні девайси для дітей, сучасні іграшки. Зараз мода на них дуже швидко змінюється. Існує безліч різних речей, яких не було у ваш час і які можуть дуже здивувати вас і принести радість дитині.

Нижче пропонуємо ознайомитися з варіантами того, що можна подарувати сину на день народження від тата та мами:

Набір для створення моделей літаків. Включає деталі, інструкції та інструменти.

Такий набір здатний захопити не лише дитину, а й батьків. А отже, можна добре провести час, збираючи обрану модель літака. Такий подарунок допоможе розвивати творчі здібності, інтерес до науки та технологій.

Великий набір для малювання. Якщо син захоплюється малюванням, тоді такий набір його зможе потішити. Адже в нього тепер в одному місці буде велика кількість фарб, пензликів, фломастерів, крейди для малювання. Цінова категорія такого набору залежить від кількості предметів, що входять до нього.

Набір для приготування шоколаду та цукерок. Майже всі діти люблять солодощі, але не кожна дитина їх готувала. Плюс такого презенту у тому, що до нього входить все необхідне для створення.

Батькові лише необхідно допомогти дитині приготувати насолоду. Дитина насолодиться не лише смачним шоколадом та цукерками, а і їх приготуванням, продуктивно проведеним часом із батьками.

Оригінальна скарбничка. Вже в 7 років можна починати дитині не просто давати гроші, а й вчити її розпоряджатися ними. Складався — це чудовий спосіб навчити дитину формувати свої особисті заощадження та вчити її фінансовій грамотності.

Тому дорослому хлопчику можна сміливо вручати такий презент.

Планшет для малювання світлом. Він здатний подарувати справжнє захоплення дитині. Для цього необхідний лише спеціальний планшет та ручка, що світить. Саме вона і залишає слід на ньому, що світиться. Ним можна користуватися і вдень. Але коли в кімнаті темно, тоді малюнок виходить яскравішим. Тому малювати на такому планшеті можна перед сном.

Велике дерев’яне паркування. Достоїнств у такого паркування безліч. І перше з них полягає в тому, що вона в більшості випадків поставляється в розібраному вигляді, і дитині необхідно виявити кмітливість, щоб зібрати її в єдине ціле.

Використовується для маленьких машинок. Звідси й витікає другий плюс – організоване зберігання великої кількості іграшкових машинок у єдиному місці та порядку.

Подарунки першокласнику

Настільна лампа.
 1. Зростаючий стілець.
 2. Дошка для записів із грифельною поверхнею.
 3. Настільна лампа.
 4. Великий набір канцелярського приладдя.
 5. Розумна колонка.
 6. Телефон.
 7. Модні шкільні форми.
 8. Гаманець.
 9. Настінна карта світу.
 10. Звуковий плакат з абеткою.
 11. Великий набір барв.
 12. Набір штампів-фломастери.
 13. Стильний мішок для змінного взуття.
 14. Велика енциклопедія.
 15. Набір різноколірних гелевих ручок.
 16. Бездротова клавіатура.
 17. Повністю організоване робоче місце.
 18. Повербанк.
 19. Комод для особистих речей.
 20. Інтерактивний робот-вихованець.

Що подарувати сучасному сину на 7 років

Електронний метелик у банку.

Сучасні іграшки, набори, техніка для дітей є дуже цікавою. І їх уникати як подарунок не тільки не варто, а й навпаки потрібно до них придивитися. Річ у тому, що зараз діти ростуть у світі, що стрімко розвивається, і їм потрібно себе комфортно в ньому відчувати, встигати за його прогресом.

Сучасні подарунки дозволяють дітям розвивати свої навички, здібності.

Підібрали ідеї сучасних презентів, які сподобаються хлопчикам у 7 років:

Дитяча фотокамера з миттєвим друком. Такі фотоапарати не мають високої вартості. Однак вони можуть не лише фотографувати, а й одразу ж видруковувати дитині фотокартку. Це дозволить йому самостійно формувати альбом зі своїми спогадами та особисто вирішувати, що ж він хоче зняти на знімок.

Електронний метелик у банку. Такий презент нагадує справжнє диво. Адже можна в себе вдома на столі спостерігати за метеликом, який є абсолютною копією справжньої. Річ у тому, що цей метелик не тільки літає, але і здатний реагувати на стукіт по банку.

Також він може засинати, складаючи свої крильця разом і якщо до них придивитися, можна побачити, що вони трохи ворушаться, як у справжньої.

Апарат для приготування попкорну та солодкої вати. Якщо ця насолода є коханою у сина, то можна йому подарувати домашній апарат для її приготування. У такому разі разом з батьками можна приготувати насолоду і їй насолодитися в будь-який бажаний час.

Кишенькова ігрова приставка. Ігри – це улюблене проведення часу дітей у 7 років. Сучасні моделі ігрових кишенькових приставок вражають графікою, функціональністю.

Таку річ зможуть оцінити навіть батьки у двох випадках.

 1. Перший випадок, якщо самі зацікавляться іграми, запропонованими на ній.
 2. Другий випадок — далекі сімейні поїздки, де приставка зможе зайняти дитину та допомогти їй подолати далеку дорогу.

Електрична зубна щітка. Те, що правильний догляд за ротовою порожниною корисний, відомо кожному батькові. Ось тільки як навчити дитину любити цей догляд та здійснювати її регулярно? Це у багатьох викликає запитання.

Електрична зубна щітка допоможе якісно стежити за гігієною ротовою порожниною і робити це із задоволенням.

3D-ручка. Являє собою інноваційний та захоплюючий подарунок для дитини. Вона дозволяє створювати тривимірні об’єкти із пластику, що може стати захоплюючим заняттям для маленького творця.

При виборі 3D-ручки як подарунок необхідно враховувати вік та досвід дитини у роботі з такими пристроями.

Також важливо вибрати якісну та безпечну модель, яка не зашкодить здоров’ю сина. Тому вибирати краще, виходячи з холодних 3D-ручок. Ними не можна обпектися, якщо порівнювати з гарячими аналогами.

Спортивні подарунки

Боксерська груша та рукавички.
 1. Балансборд.
 2. Гантелі.
 3. Лонгборд.
 4. Міні-батут.
 5. Боксерська груша та рукавички.
 6. Санки чи тюбінг.
 7. Шведська стінка.
 8. Набір для хокею.
 9. Кросівки, що світяться.
 10. Скейтборд.
 11. Настільний футбол чи хокей.
 12. Скакалка з електронним лічильником.
 13. Кросівки з коліщатками.
 14. Самокат.
 15. Бінокль.
 16. Бігові лижі та палиці.
 17. М’яч, збірні ворота та сітку до них.
 18. Окуляри для плавання.
 19. Ракетка для настільного тенісу.
 20. Твістер.

Головна порада

Вибираючи, що подарувати сину на 7 років, потрібно враховувати багато моментів. Однак одним із важливих факторів є те, що абсолютно кожному батькові потрібно враховувати якість подарунка. Це стосується безпеки дитини надалі. Іграшка чи будь-яка інша річ має бути виготовленою з якісних матеріалів, а сам подарунок має бути безпечним та не становити загрози для його здоров’я.

Ну і, звичайно ж, варто відзначити той факт, що кожен подарунок необхідно упакувати, що створює додаткову таємничість навколо нього і святкову атмосферу. Тут хочу відзначити одну важливу пораду: подарунок невеликого розміру не варто пакувати у велику коробку чи упаковку. Адже в такому разі дитина від нього автоматично чекатиме чогось дуже великого, вражаючого.

При виборі подарунка потрібно враховувати сезон року, адже він має бути актуальним. Дитині цікаво не відкласти подарунок, а почати користуватися ним прямо зараз. Те саме стосується і подарунків першокласнику. Презенти для школи бажано робити в тому випадку, якщо дитина в неї вже ходить або ось-ось піде.

Що краще не дарувати

 • Речі на виріст.
 • Іграшки небезпечні для життя та здоров’я. Наприклад, іграшки з гострими краями, з різко вираженим неприємним запахом, що не відповідають віку тощо.
 • Іграшки не відповідної якості.
 • Подарунки, що не відповідають сезону. Наприклад, подарувати велосипед взимку чи санчата влітку.
 • Речі, що були у вжитку.
 • Гроші.
 • Не сучасна техніка.
 • М’яка іграшка.
 • Предмети особистої гігієни.

Висновок

Важливо пам’ятати, що при виборі подарунка необхідно враховувати інтереси та переваги дитини. Також не варто забувати про безпеку іграшок і стежити за тим, щоб вони відповідали віку та рівню розвитку дитини. Зробити цей день особливим можна легко. Для цього потрібно подарувати сину незабутні позитивні емоції. Тому, вибираючи, який подарунок краще подарувати сину на 7 років, орієнтуйтеся лише на свою дитину і ви зробите її щасливою.

Дивіться також:

150+ ідей, що подарувати хлопчику на 7 років

150+ ідей, що подарувати дівчинці на 7 років

Прокрутити вгору