Цю річницю святкують через 10 років сімейного життя. Другий ювілей — вражаючий не лише за кількістю прожитих років, а й за розмахом урочистостей. Розповідаємо, що подарувати на олов’яне весілля.
Головний символ 10-ї річниці одруження – олово. Цей пластичний метал, що легко піддається ковці, вибраний як символ не випадково. Він уособлює гнучкість сімейних відносин, поступливість партнерів, їхню готовність іти на компроміс і поважати чужі інтереси, адже за відсутності цих якостей союз не міг би протриматися так довго.
Другий символ урочистості – троянда, яка означає любов і пристрасть, що збереглися між подружжям. Річницю їхніх стосунків не можна залишити без уваги. Обов’язково привітайте ювілярів, а ми дамо поради, що подарувати на олов’яне або, як його ще називають — рожеве весілля.
Топ-25 найкращих варіантів оригінальних подарунків на олов’яне (рожеве) весілля
Наголосити на тематиці свята допоможе презент, частково або повністю виконаний з олова. Але ви можете вибрати щось своє і зробити подарунок в красивій рожевій упаковці.
1. Парні предмети
Різні келихи, ложки, свічники, дзеркала, брелоки, статуетки та скриньки, а також кільця та браслети з олова або з декором із цього металу будуть у тему. Можна замовити для винуватців урочистості олов’яний кубок чи медалі, зробивши на них відповідну дату гравіювання.
2. Турка з олова з комплектом чашок
Любителі кави напевно гідно оцінять подарунок і будуть частіше запрошувати друзів і близьких на домашні посиденьки.
3. Троянда
Можна зібрати оригінальний букет або знайти хорошого майстра та попросити його викувати троянду з металу. Ще один варіант — піднести винуватцям урочистості квітучий гібіскус у горщику.
4. Рожеве вино
Ігристе або просте – вирішуйте самі з урахуванням смаків пари. Але пам’ятайте, що це той випадок, коли економія недоречна.
5. Набір каструль
У країнах під оловом також розуміють алюміній. Посуд із цього матеріалу поступово відходить у минуле, зате виконаний з нержавіючої сталі — як ніколи актуальний. Набір таких каструль точно використовуватимуть за призначенням, а не триматимуть на полиці.
6. Металева рамка для фото
Прикраса для інтер’єру з фото найкращих спогадів. Металева рамка символізує міцність стосунків та елегантно доповнить будь-який інтер’єр.
7. Картина
Є чимало варіантів, які подружжя може намалювати самостійно. Наприклад, на велике полотно потрібно вилити фарбу та залишити на ній відбитки рук та інших частин тіла. У деяких містах проводять відповідні майстер-класи, зокрема індивідуальні: можна подарувати подружжю сертифікат на такий арт-похід.
8. Гамак
Цей подарунок допоможе стати ще ближче один до одного та створити зону для відпочинку на улюбленій дачі.
9. Мінібар у металевому футлярі
Незвичайний подарунок для цінителів якісних напоїв. Мінібар у металевому футлярі стане стильним доповненням інтер’єру.
10. Солодощі ручної роботи
Можна зробити на ювілей весілля торт, розписати пряники чи приготувати зефір. Такі частування зроблять святковий стіл ще привабливішим.
11. Тур вихідного дня
Навряд чи подружжя відмовиться від можливості відпочити кілька днів у горах або біля мальовничого озера. Тури вихідного дня короткі, тож не доведеться відпрошуватися з роботи, а емоціями та позитивом вони заряджають на місяці вперед.
12. Побачення у спа-готелі
Чоловік і дружина зможуть добре попаритися в лазні й розслабитися на сеансі масажу. Наперед уточніть, які послуги є в салоні й чи підходять вони для обох партнерів.
13. Фотосесія
Особливі моменти в житті краще зробити на згадку, а олов’яне весілля якраз відноситься до таких подій. Якою буде ця фотосесія — костюмованою чи репортажною — вирішуватиме винуватцям урочистості.
14. Домашня пивоварня
У ній є все для приготування пінного напою: починаючи з солодового екстракту і закінчуючи пляшками для розливу. Пара отримає справжню насолоду не тільки від вживання, а й від процесу приготування пива.
15. Омлетниця
З таким приладом спільні сніданки подружжя стануть ще смачнішими. Електрична омлетниця по-новому приготує улюблену страву із різними інгредієнтами. За допомогою деяких моделей також можна спекти сосиски в тісті.
16. Розумний диспенсер ароматів із функцією Wi-Fi
Гаджет наповнить сімейний будинок приємним ароматом за одним кліком смартфона. У деяких моделях запахи можна змішувати, утворюючи власний мікс. Доступні різні режими роботи та таймер. Зручний, практичний, а головне – приємний подарунок.
17. Набір для пікніка
Подарунок для любителів відпочинку на природі. Включає все, що потрібно для приготування соковитого шашлику та організації дозвілля в похідних умовах. Додатково можна придбати намет та пару складних стільців.
18. Карта подорожей
На ній можна відзначати свої поїздки світом. Розміри, колір та деталі карти підбирають з урахуванням смаків та уподобань чоловіка та дружини.
19. Кавомолка у металевому корпусі
Стильний та довговічний подарунок для кавових гурманів. Металева кавомолка додасть кухні елегантності.
20. Робот-пилосос
Практичний подарунок, який допоможе підтримувати чистоту в домі, не витрачаючи на це багато часу. Ідеально підходить для зайнятих людей.
21. Постільна білизна
Шовк, сатин, суміші – вибір великий, як і варіації дизайну. Практичний та корисний подарунок для всієї родини.
22. Розумний сад
Ювіляри ведуть здоровий спосіб життя та виступають за правильне харчування? Тоді має сенс подарувати їм розумний сад, щоб вони самостійно вирощували зелень для свого столу. Відмінний вибір для подружжя, яке живе у квартирі й не має присадибної ділянки.
23. Сервіз для чаювання
Класичний подарунок, що додає затишку до будь-якого чаювання. Вишуканий сервіз стане чудовим доповненням домашньої колекції.
24. Пара халатів
Затишний подарунок для чоловіка та дружини. Можна носити халати вдома, одягати їх у лазню чи басейн.
25. Набір спецій
Шукаєте подарунок для кількох гурманів? Тоді цей набір точно на тему. Він розширить кулінарні можливості подружжя та мотивує на експерименти. Бонусом подаруйте ступку з маточкою або електромлин.
Оригінальні ідеї подарунків на олов’яне весілля
- Подарунковий сертифікат в улюблений магазин чи салон.
- Пара сап бордів.
- Термоконтейнер.
- Камін.
- Гідромасажна ванна для ніг.
- Фотоапарат миттєвого друку.
- Валіза.
- Сольова лампа.
- Набір чаю.
- Очищувач повітря.
- Настільна гра.
- Політ на повітряній кулі.
- Сімейне дерево.
- Набір столових приладів.
- Фоторамки.
- Винний столик.
- Станція для сніданку.
- Аератор для вина.
- Мікрохвильова піч.
- Генетичні випробування на походження роду.
- Набір бармен.
- Парасолі.
- Розумні подушки.
- Масажер або масажне крісло.
- Прогулянка в ботанічний сад.
- Квитки в парк атракціонів.
- Робот-пилосос.
- Кавомашина.
- Ковдра з підігрівом.
- Капсула часу.
- Телевізор.
- Сімейний абонемент у фітнес-клубі.
- Пазл-фото подружжя.
- Фондюшниця.
- Відкрита піч для піци.
- Навушники.
- Бар у вигляді земної кулі.
- Набір сомельє.
- Послуга дизайнера чи стиліста.
- Розумні ваги.
- Домашня метеостанція.
- Фотоподушки.
- Садові меблі.
- Ляльки ручної роботи.
- Електрична рибочистка.
- Коптильня.
- Ортопедичний матрац.
- Апарат для виготовлення попкорну.
- Спорядження для гірських лиж.
- Надувний басейн.
- Люстра з дистанційним керуванням.
- Ювелірні вироби.
- Ключниця.
- Відпарювач.
- Розумна колонка.
- Сейф.
- Зоряна карта.
- Мило або свічки ручної роботи.
- Уроки серфінгу.
- Набір для вирощування деревини.
- Термос.
- Морозильна камера.
- Букет сухоцвітів для інтер’єру.
- Стопки-перекрутки.
- Набір для виготовлення вареників або ролів.
- Подарункова монета.
- Бонсай дерево.
- Скарбничка.
- Ігрові приставки.
- Льодогенератор.
- Робот для миття вікон.
- Розумний купальник.
- Мурашина ферма.
- Квадрокоптер.
- Фітнес-браслети.
Як вибрати подарунок на олов’яне весілля
Розповідає керівник агенції свят:
— Олов’яне весілля традиційно — це 10 років, прожитих разом під одним дахом. За цей час подружжя пережило багато. Тепер вони стали як одне ціле і розуміють одне одного з півслова.
Олово – це м’який та податливий матеріал. З його допомогою припаюють кріплення різних деталей один до одного. Такий самий ефект спостерігається і в сімейних відносинах. Нерідко про подружжя, що у такому довгому шлюбі, говорять «пов’язані чи скріплені навіки».
На олов’яне весілля прийнято дарувати речі для спільного затишку: пледи, постільна білизна, покривала, рушники, лазневі халати, статуетку з олова, картини, свічники. Також за традицією цього дня дарують квіти, причому саме троянди — символ стабільних, довгих та благополучних стосунків.
Популярні запитання та відповіді
На запитання читачів відповідає керівник агенції свят.
Що зазвичай прийнято дарувати на олов’яне весілля?
— Предмети побуту, декору інтер’єру та біжутерію з олова.
Що не можна дарувати на олов’яне весілля?
— Є презенти, які скріплюють спілку закоханих, є додатковим приводом нагадати парі чи один одному про ніжні почуття. А є подарунки із прямо протилежним ефектом. У жодному разі не варто дарувати на олов’яне весілля ножі, ножиці, швейні прилади. Вважається, що такі презенти руйнують спілку закоханих.
Що можна подарувати на олов’яне весілля чоловікові?
— Для чоловіка підійдуть різні екстремальні пригоди, катання на картингу, квадроциклі, скутері. Можна подарувати сертифікат на рибалку.
Що можна подарувати на олов’яне весілля дружині?
— Для дружини можна підготувати щось ніжне, м’яке та гарне. Наприклад, сертифікат на масаж чи доглядові процедури. Організуйте похід на майстер-клас з малювання картин або дівич-вечір. Найголовніше, щоб подарунки були з душею.
Чому олов’яне весілля називають ще й рожевим?
— Цей колір символізує пристрасть та трепет у стосунках. Купуючи в подарунок букет, подбайте, щоб у ньому були троянди або квіти рожевого відтінку.
Дивіться також:
150+ ідей, що подарувати на річницю весілля
100+ ідей, що подарувати на шкіряне весілля
Цікаві ідеї, що подарувати на паперове весілля
100+ ідей, що подарувати на золоте весілля
100+ ідей, що подарувати на срібне весілля
100+ ідей, що подарувати на дерев’яне весілля
100+ ідей, що подарувати на ситцеве весілля
Річниці весілля по роках: як називаються, що подарувати, традиції святкування