Головна » Сучасні кухні 2024 року: 10 нових трендів
Сучасні кухні 2024 року

Сучасні кухні 2024 року: 10 нових трендів

Кухонні тенденції змінилися цього року і стали більш захоплюючими, ніж будь-коли. Якщо ви хочете оновити свою кухню, обов’язково ознайомтеся з новими трендами зараз.

Всі тенденції в дизайні інтер’єру призначені для створення комфортних та зручних просторів, що витримають випробування часом. Але від кухні ми вимагаємо дуже багато чого. Тому що вона є найбільш функціональним простором. Тут можна готувати, їсти, працювати, відпочивати та розважатися. Нові тренди сучасної кухні 2024 дають уявлення про новий напрямок в дизайні, а завдяки поєднанню свіжих ідей, продуманих кольорів та цікавих матеріалів, вони обов’язково запропонують нескінченне натхнення для новенької кухні вашої мрії.

Сучасний дизайн кухні

Тенденції дизайну інтер’єру змінюються, адаптувуються до нашого сучасного життя, але що це насправді означає? Сучасна кухня 2024 стає більш сімейною й органічною поєднує в собі функціональність, естетику і технології, де простір продумано до сантиметра. Світові тенденції в дизайні інтер’єру рухаються до нейтрального дизайну, що викликає інтерес. Зараз актуально збалансоване поєднання кольорів, матеріалів та текстур, що відображають природу та створюють заспокійливу естетику. І хоча, тенденції в дизайні кухні залишаються в основному незмінними – мінімалізм і білий колір домінують тут протягом багатьох років. Настав час використовувати сміливі матеріали, теплі тони та більше деталей. І головний секрет кухні у сучасному стилі у яскравому індивідуалістичному декорі.

Натуральні матеріали

Використання натуральних матеріалів значно збільшилося останнім часом, і їхня привабливість зростає. Наше бажання вітати природу в наших будинках, безперечно, є однією з найбільших тенденцій у дизайні інтер’єру останніх років. Мармур, граніт, камінь, дерево, кераміка стають невід’ємною частиною кухні. Вони не тільки мають багату естетичну якість, але й діють на нас магічним заспокійливим чином. А наше життя настільки напружене, що прихід додому на кухню має викликати почуття спокою.

Дерево

Деякий час дерево, що виходить з моди, тепер переживає відродження. Тренд на натуральні та екологічно чисті матеріали сприяє тому, що деревина стає основним напрямком для кухні. Включення натуральних відтінків дерева в інтер’єр – найпростіший спосіб створити на сучасній кухні 2024 атмосферу близьку до природи. Натуральні відтінки та унікальна структура дерева природним чином сприяють відчуттю затишку та благополуччя. Світлі тони залишаються на піку популярності, але цього року повернулися і темні. Різні відтінки коричневого додають багату текстуру та роблять загальний стиль яскравим та сучасним.

Мармур

Мармур завжди був одним із вічних трендів, але 2024 пішов ще далі. Мармур з великими, помітними і яскраво вираженими прожилками тепер застосовують на кухні не тільки на стільниці, а і як фартух. Цей прийом надає кухні відчуття розкоші, додає виразності та створює текстурний контраст між іншими полірованими поверхнями, металами та деревом. Мармур може мати безліч красивих відтінків, від блідо-рожевого до глибокого смарагдово-зеленого. Декоративні акценти з тієї ж палітри кольорів, що і мармурові прожилки створять загальний гармонійний ефект.

Рифлені фасади

Надзвичайно популярна торік тенденція рифленого скла переходить цього року до меблевих фасадів, оскільки ми шукаємо нові способи насолоджуватись поверхнями з плавністю та енергією. Це універсальна тенденція, яка включає рельєфні візерунки на стінах, дверях і меблів. Прощайте гладкі площини, фактурні меблі тут, щоб залишитися. Рифлені поверхні надають розміру раніше плоским деталям і створюють більш витончені інтерпретації. Завдяки вертикальним смужкам цей тренд додає простору глибини та створює візуальну інтригу у дизайні сучасної кухні 2024 року. Вся принадність полягає в тому, що в міру того, як світло змінюється протягом дня, тіні рухаються і зміщуються по поверхні, створюючи нові візерунки, що постійно рухаються.

Кухні до стелі

У той час, коли ми прагнемо навести лад для нашого спільного благополуччя, зберігання має першорядне значення у сучасних тенденціях на кухні. Кухонний гарнітур від підлоги до стелі – тренд, на який варто звернути увагу. Він швидко перетворився зі зростаючого на стійкий завдяки прагненню до оптимізації зберігання на кухні, яке полягає у максимальному використанні кожного сантиметра простору. Особливо на кухнях, де нам потрібно багато всього, від інгредієнтів до кухонного обладнання. До того ж з естетичного погляду кухонний гарнітур, який доходить до стелі гладким, безперервним блоком, створює чистий мінімалістичний вигляд. Це може бути сміливий дизайнерський вибір, який чудово працює у всіх сучасних стилях інтер’єру.

Кухні без ручок

Тенденція ручок… не мати їх! Це частина тенденції, що набирає сили в останні кілька років, яка робить все можливе для мінімалізму. У тренді повна відсутність ручок та будь-яких заглиблень у дверцятах шаф. Останнім часом дуже популярні приховані механізми, що дозволяють відчиняти дверцята та ящики легким натисканням. А це означає, що можна відмовитися від ручок зовсім, як у навісних шафах, так і в підлогових тумбах, для сучасного дизайну приносячи цим невимушену гладкість в загальну естетику. І для сучасної кухні 2024 року кухонний гарнітур без ручок – один із головних трендів, оскільки він виглядає більш лаконічно та обтично. Вся справа у простоті та акценті на деталях.

Модний колір кухні

У 2024 році на кухні з’явилися більш насичені кольори. Людям потрібні емоційні відчуття, тому вони воліють насичені кольори, наприклад, синій, замість білого та нейтральних. Усі чорні кухні у тренді й продовжують набирати обертів. Темно-сірі відтінки також привертають багато уваги, але абсолютним лідером є зелений. Це природний та надихаючий колір, який спонукає нас піклуватися про себе та оточуючих, створюючи ідеальну атмосферу на кухні. Але пам’ятайте, що колір – це завжди особистий вибір. І коли справа доходить до кухні, потрібно враховувати, що найпомітнішою деталлю буде кухонний гарнітур. Саме його колір стає відправною точкою для вибору схеми кольору всієї кухні. Відкрийте собі найпопулярніші колірні ідеї, які, безумовно, вас надихнуть.

Двоколірні кухні

Це набагато більше, ніж просто тренд. З правильними відтінками двоколірної кухонні гарнітури можуть бути вічними. Цей популярний дизайнерський вибір надасть кухні глибини та інтересу, створюючи деяку різницю між верхніми та нижніми шафами або визначаючи різні частини кімнати. Поєднання кольорів може бути тонким або сміливим, включати нейтральні тони або яскраві кольори, а також різні матеріали та оздоблення для надання обсягу. Популярний вибір – класичне поєднання тонів натурального дерева та чистих білих відтінків. Два нейтральних кольори чудово поєднуються один з одним на кухні. Ще більше глибини кухні додають поєднання, які різняться за кольором та фактурою. Такий прийом створює привабливий та сучасний простір, де приємно готувати та розважатися.

Ефектне освітлення

Кухня більше не розглядається як місце для простих точкових світильників та робочого освітлення. Ефектні люстри та підвіски створюють настрій і виступають як центральний елемент декору на кухні. Освітлення не завжди має бути суто практичним і може стати чудовим фокусом. Реальність така, що потрібна лише певна кількість робочого освітлення в зоні готування та вражаючий світильник в обідній зоні. Сучасне освітлення має не менший вплив, ніж колір гарнітури або матеріалу стільниці. Воно може перетворити кухню, і є багато відмінних ідей освітлення, які можна спробувати.

Затишна обідня зона

У 2024 році обідня зона знаходить нове призначення як місце, де можна зібратися з найближчими друзями та коханими. Тенденції, особливо інтер’єрні, являють собою цикл кольорів, малюнків і дизайну, що постійно змінюється, і обідня зона не є винятком, коли справа доходить до кухні. Зручні та стильні простори з достатньою кількістю сидячих місць для сім’ї стають пріоритетом у нашому сучасному житті. І цей момент, однозначно, знаходить відгук у трендах. Цей рік став роком сміливих кольорів. Радісні кольорові прояви – блискуча іскра для творчих та яскравих дискусій за вечерею. Але якою б максималістською була ця тенденція, вам не потрібно фарбувати всю кухню в яскравий колір, щоб спробувати її. Використовуйте модні стільці сміливих відтінків – це блискучий перший крок та створення прекрасного еклектичного образу.

Кухні, які завжди в моді

Деякі елементи ніколи не виходять із моди – вони витримують випробування часом і не надають кухні застарілого вигляду! Модні причуди виникають і зникають, але найвдаліші з них зберігаються на довгий час, якщо не назавжди. Крім того, серед нових трендів є позачасові варіанти, які працюватимуть у будь-якій обстановці. Наприклад, екологічні образи та природна тема, напевно, залишаться актуальними на довгі роки. Враховуйте, що сучасний дизайн рухається у бік більш витончених та функціональних кухонь. Тому, якщо ви почуваєтесь невпевнено, вибирайте білий колір. Він завжди популярний і є найсучаснішим з усіх кольорів кухні. Крім того, він є універсальним! Білі кухонні гарнітури можуть поєднуватися з будь-якою гамою кольорів і при цьому добре виглядати. Ви можете доповнити білим деревом або латунню для створення нейтральної вишуканості або як врівноважуючий центр яскравого будинку.

Завжди пам’ятайте, що тренди приходять та йдуть. Єдине реальне питання, яке ви повинні поставити собі – чи сподобається вам ваша кухня через 5, 10 або 15 років. Переконайтеся, що вам подобається цей стиль у довгостроковій перспективі, навіть якщо він не увійшов до списку нових трендів сучасної кухні 2024 року.

Прокрутити вгору